Jump to content

Dikkat! Fırçasız süngersiz yıkama dedikleri !

SWeeT6six6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

14

• Mücahit

12

• mazdamx-5

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

evet abi benim nedenim farklı,istediğim tek şey ŞEHİT olmak yoksa...

Allah her isteyene (ben de dahil) nasip etsin.. Ne büyük bir makam olduğunu bir başka zaman anlatmak isterim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bedelli  8:)

volkan bende bedelli bekledim uzun süre ama benim için bedeli agır oldu bi an önce yap kurtul derim bölük komutanı bile benden küçüktü adamlara dert anlatmak seni anlamalarını beklemek zor oluyor yaş gecmeden hallet derim kogusun en yaslısı olmak ayrı bi hürmet görmemizi saglıyodu tabi ama degmez yinede :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ah ulan bende çok bekledim o bedelliyi. :jedi:

Sonuç olarak Okanın dediği gibi kaçış yok, gittik, yaptık, geldik. :)

Ben universiteyi bitirince direk gidip karar aldırdım. 13 ay sonrasına gün verdiler yapıp geldim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben meslek icabı olmasa da bu otopark ve yıkama işine de bakıyorum.Sünger ve şampuanla da iş bitmiyor.Su iyi filitre ediliyor mu?İSKİ kullanmak hem yasak hem de pahalı.Ya kuyu suyu(ona bile eskiden atık su parası alıyorlardı gerçi)ya da tanker suyu kullanılır.Hangi yıkamacı olursa olsun sünger bile kullansa bez ile silerken de araç çizilebilir.Yıkama fiyatları arabanın büyüklüğüne ve kullandıkları temizlik ürünlerine göre farklılık gösterir.Çok basınçlı pompalar arabanın boyasını bozabilir.Pompayı tutmayı bilmeyen cahil bir yıkamacıya düşmüşseniz yandınız.Makine bana göre 120 bardan kuvvetli olmamalıdır.Önce pis su atılır,araba sabunlanır sonra temiz su ile durulanır.Şimdi birde arko traş köpüğüne benzer bir şeyler sıkıyorlar bu da başka bir çözümdür ama tuzludur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabada iç mekanını olabildiğince temiz tutmaya çalışırım.Zaten iç temizlik yaptın mı, dikkatli kullanırsan epey bir süre gidiyor. Dış temizlik konusuna gelince ise.. Yakın zamanda benim ve bazı arkadaşlarımızın başına gelen olayları da gözönüne alarak nazara fazlasıyla inanmaya başladım ve "arabam temiz ama kaporta çizik,vuruk olacağına arabam pis olsun kaporta sağlam olsun" felsefesini benimsemeye başladım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nazar :nazar: kesinlikle var.Ben arabayı ne kadar yeni boyatmış olsamda mutlaka bir yeri çizilecektir.İnsanın sadece arabasına nazar değse iyi bazen işine,eşine,evine bile değiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...