Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Silecek Değişimi Yardım

nutcracker
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 5 ay sonra ...

Dünkü yağmurlardan sonra anladım ki sileceklerin değişme zamanı gelmiş  :egy: 

Serviste takılan silecek acaba bumudur yada internette bulabilirmiyim öleyse alıp kendim takıcam dandik bişe olsun istemiyorum..

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/mazda-3-sedan-silecek-takimi-2009-2013-bosch-a-178620687

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gözlüklerimin camının temizliğine gösterdiğim özeni arabamın ön camının temizliğine de gösteririm. Bu yüzden silecek işi çok önemli. Aşağıda alıntısını yaptığım üründen ben de sipariş ettim geçenlerde, hafta sonu taktım. O montaj olan yerin büyüklüğü hariç, bir falsosu yok. Cama çok güzel yapışıyor, harika temizliyor.

Bu linkteki ürünü aldım. Gayet şık ve gerçekten kaliteli olduğu belli. Hafta sonu takacağım araca. :)

http://www.n11.com/mazda-3-2009-sonrasi-muz-silecek-seti-60cm-475cm-bosch-P49022806

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu SWF lastikler çok iyi, ben de yeni aldım taktım:

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/875/Swf-Silgi-Lastigi-61-Cm

Bu lastikler, sileceğin modeline göre değişmiyordur herhalde değil mi? Mesela bundan önceki normal silecekti, şimdi aldığım muz tipi diye geçiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu lastikler, sileceğin modeline göre değişmiyordur herhalde değil mi? Mesela bundan önceki normal silecekti, şimdi aldığım muz tipi diye geçiyor. 

Valla değişiyormuş,yapısı uymayabiliyor. Uç kısımlarda sileceğe tam oturmadı ama önemli değil, sıkıntı olmadı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra ...

2. nesil aracım için kaliteli silecek arıyorum marka ve tam olarak inç bilgisi olan yardımcı olabilir. Genelde gözlemlediğim muz tipi sileceklerim bizim araçlarda özellikle sağ uç noktalara tam baskı yaparak almıyor ve zamanla bu yüzey giderek artarak devam ediyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum .Konuyu yanlış yere açtım bu yeni forumda beceremedim :)

casedede tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, casedede :

2. nesil aracım için kaliteli silecek arıyorum marka ve tam olarak inç bilgisi olan yardımcı olabilir. Genelde gözlemlediğim muz tipi sileceklerim bizim araçlarda özellikle sağ uç noktalara tam baskı yaparak almıyor ve zamanla bu yüzey giderek artarak devam ediyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum .Konuyu yanlış yere açtım bu yeni forumda beceremedim :)

Forumda mevcut konu başlığının altında birleştirilmiştir. Buradan devam edebiliriz.

Akaryakıt istasyonlarının bazılarında Bosch silecek lastiği satılıyor. Ölçerek, deneyerek alıp takabilirsiniz. Hem kaliteli hem ekonomiktir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, casedede :

60 cm- 48 cm .  Cm değerlerini 2.54 e bölerek inch karşılığını bulabilirsiniz. 
Tam basmadığı için bosch eco serisini alıyorum, muz gibi değil de telli tam basan tiplerden.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bosch harici hepsi 2 gün sonra camda ses yapıyor. bunu 3 kere denemiş birisi olarak kesin gözüyle bakıyorum. 

Kaliteli dedikleri diğer marka 25-30 iken, Bosch 40-45 TL yerine göre. Risk almaya değecek bir durum yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Merhaba arkadaşlar,

2012 model hatchback mazda 3 'üm için silecek takımı arıyorum. serviste geçen bakımda en son 100tl demişlerdi. Alternatif kaliteli silecek takımını internetten nasıl bulabilirim? yardımcı olursanız memnun olurum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Drumble :

2012 model hatchback mazda 3 'üm için silecek takımı arıyorum. serviste geçen bakımda en son 100tl demişlerdi. Alternatif kaliteli silecek takımını internetten nasıl bulabilirim? yardımcı olursanız memnun olurum. 

ben de 1 yıl kadar önce yukarıda linklerde bulabileceğiniz bosch marka olanlardan aldım. son derece memnunum şu an.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende 2012 mazda hb aracım için silecek arayışındayım. Muz tip cam'a tam basmıyor mu?

http://urun.n11.com/muz-silecek/mazda-3-2009-sonrasi-muz-silecek-seti-60cm-475cm-bosch-P49022806

burdan alayım diyorum ama eğer kenarları tam basmıyorsa. başka alternatif ne var arkadaşlar?

10 dakika önce, Mehmet Özdemir :

ben de 1 yıl kadar önce yukarıda linklerde bulabileceğiniz bosch marka olanlardan aldım. son derece memnunum şu an.

hocam kenarlarda iz kalıyor mu? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

link verebilirmisiniz? hangisinden aldıysanız aynısını alayım eco yazınca farklı ebatlar fiyatlar falan var bilemedim hangisi...

21 dakika önce, Mutlu Tekir :

hepsiburadada bosch eco serisi var telli.

link verebilirmisiniz? hangisinden aldıysanız aynısını alayım eco yazınca farklı ebatlar fiyatlar falan var bilemedim hangisi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• msuleme
      Yazan: msuleme
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bizim araçlarda silecek deposu için seviye sensörü yok mu? Bir önceki aracında (mazda 3 impressive) seviye düşükse uyarı çıkıyordu, bunda çıkmıyor, normal mi? 
    • BurhanBatat
      Yazan: BurhanBatat
      Bizim ön siliceklerin ebatlarını bilen varmı acaba silecek alıcamda yeni artık...
    • thearchitect
      Yazan: thearchitect
      Merhaba,yeni mazda 3 sahiplerine bir sorum olacak,siz de silecek sesinden rahatsiz misiniz?yalniz bahsettigim ses ozellikle surucu tarafindaki silecek en dik konuma geldiginde cikan ses..

• Yeni Oluştur...