Jump to content

323 bg gosterge isiklarinin degisimi

Guest ilkem07
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar gosterge isiklarinimi mavi led yaptim , fakat ben memnun kalmadim , boyle bi uygulama yapacaklar fikir edinebilir , gostergede en guzel rengi deneye deneye bulup buraya calismalarimi koyacagim

cimg3576o.jpg

cimg3592c.jpg

arkadaslar tam detayli cekemedim ama gosterge renklerini degistirdikten sonra adim adim yazacagim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Renk değişimi oldugu için göze güzel geliyor, bende ön göstergeleri hondaya takılan modifiye gösterge parçalarıyla değiştirmeyi düşünüyorum yapabilirsem fotografla ve bilgiyle desteklerim yeni kou üzerinden

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben değiştirmenizi tavsiye etmiyorum çünkü sarı ve yeşil gözü yormayan renklerdir. mavi kırmızı beyaz bu gibi renkler gözü yorar uzun yol yolculuklarında gözünüzü alır ve ağrıtır . sırf teyibim mavi ısıklı diye teyibimi değiştim açma kapama düğmesinde bi ısık vardı arabayı aydınlatıyo desem yeridir :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Beyaz iyi gibi bence. Renkli olacaksa BMW turuncusu tercihim olurdu. Led kullanmayın diyorlardı birde sanırım. Homojen aydınlatma yapmadığı için. Normal ampul daha homojen olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tsk ederım resımler ıcın 180den osnrası yok sanırım 180den sonrasını gormedıgı ıcın artık ısıklarda yanmıo :D

:D galiba ama benım arac 200 goruyor :) bide soyle bişe var gozu yoruyor beyaz kırmızı ancak konsolda gogusun ısıklarının ayarı var onu azaltılabılınır ve oyle kullanıladabılır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapımı kolay bıseye benzedıgınden sık sık degıstırırz ya yorunca ole yormayınca bole olsun :D maksat merak

oda bi secenek tabi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana sorarsanız araçlarımızın ışıklarını değiştirip gözlerimizi yormak yerine yurt dışından araçlarımız için pug denilen göstergeleri getiren yerler var olmadı 96-2000 arası honda civiclerinde göstergeleri hemen hemen uyuyor onlarıda uydurabiliriz hem görsel olarak yormaz hemde göstergeyi kavramamız rahat olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana sorarsanız araçlarımızın ışıklarını değiştirip gözlerimizi yormak yerine yurt dışından araçlarımız için pug denilen göstergeleri getiren yerler var olmadı 96-2000 arası honda civiclerinde göstergeleri hemen hemen uyuyor onlarıda uydurabiliriz hem görsel olarak yormaz hemde göstergeyi kavramamız rahat olur...

Aslında ole bir plan yapsak toplu sekilde uydursak iyi olucak ama işe girenimiz yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

96-2001 arası honda civic pug denilen göstergeler 220km/sa hıza ayarlanmış km si dısındaki devir saat ve hararet benzin göstergesi uygun&uydurulabilir durumda, km telini de kısaltma mı yapılıcak nasıl bir oyna yapılıcak bilmiyorum 220ye göre ayarlamanın bi yolu bulunursa tamamen uydurulur. honda gösterge pug ların fiyatı 65-70TL arası birde sahibinden.com üstünde http://www.sahibinden.com/nos-turkiyeWQQdXQQ1667192WQQpXQQdisplayuser bu kullanıcıyla iletişime geçip göstergelerinizin resmini çeker yollarsanız o size yurt dışından uygun olanları getirebiliyor 250$ cık gibi bi fiyata... ben ar-ge çalışmasını yaptım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu dediğim kişi göstergeye uygun model pugları marka model ayırmaksızın getiriyor bende aynı mazdadan kullanıyorum bu hafta içinde sanırım satılcak satılmazsa yaptırmayı düşüneblirim haberdar ederim gene forumu zaten ....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...