Jump to content

Mazda 323 İçin Jant Tavsiyesi

Ilgaz-p
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

uzun süredir almak istediğim fakat kararsız kaldığım bir konu baya bi arastırdım en sonunda 13 jant a karar verdim sırf gösteriş olsun diye de konforumdan vaz geçemem ama kapaklı jantlardan sıkıldığım için hemde biraz değişiklik olsun amacıyla 13 jant almak istiyorum

sizce aracıma bu jant yakısırmı cok mu tipsiz durur karar veremedim

carre%20753%20e-lastikci.jpg

carre_jant_753.jpg

iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence 13 inç jant takacağınıza orjinal kapaklar dursun daha iyi, hem masraf yapmamış olursunuz hemde aracın orjinalliği bozulmaz... tabi bu benim fikrim, eğer çelik jant düşünüyorsanız 195/50/15 jant-lastik ölçüleri sizi görsel açıdan tatmin eder diye düşünüyorum...

tabi karar sizin:) ama en güzel jant bile ölçüsü küçükken hoş durmuyor bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence 13 inç jant takacağınıza orjinal kapaklar dursun daha iyi, hem masraf yapmamış olursunuz hemde aracın orjinalliği bozulmaz... tabi bu benim fikrim, eğer çelik jant düşünüyorsanız 195/50/15 jant-lastik ölçüleri sizi görsel açıdan tatmin eder diye düşünüyorum...

tabi karar sizin:) ama en güzel jant bile ölçüsü küçükken hoş durmuyor bence

bende öyle düşünüyorum forum a da bir danısayım dedim 13 jant değiştirmeye değmez orjinal kalsın daha iyi aslında ama kararsız kaldım ebatı küçük olduğundan dediğiniz gibi güzel de gözükmeye bilir

alıpta pişman olmak var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...

jantlar çok güzel gözüküyor sadece aracı alçalt biraz yeter, bana kalsa onu bile yapmana gerek yok zaten araç basık duruyor, TR yol şartlarını düşünmek gerek bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...