Jump to content

Kış Lastiği Önerisi

Hidoretti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben kliksa dan michelin alpine 4          215 45 18  alacağım heralde en uygunu o ama bir indirim kampanya falan bekliyorum kliksada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kliksa dan michelin alpine 4          215 45 18  alacağım heralde en uygunu o ama bir indirim kampanya falan bekliyorum kliksada.

Kliksa'da şu an Nokian kışlık lastiklerde indirim fırsatı var. Ücretsiz kargo fırsatıda varmış. Tabi fiyatları kıyaslamanız lazım, onu bilmiyorum bir avantajı varmı ?

Birde Paraf karta puan kampanyası var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya bu goodyear ultragrip 9 lara olumsuz kullanıcı yorumları okudum sizlerin düşünceleri nedir dostlar? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya bu goodyear ultragrip 9 lara olumsuz kullanıcı yorumları okudum sizlerin düşünceleri nedir dostlar? 

ultragrip 9'a laf ediyorlarsa ben goodyear'in yan (siz bunu ucuz ve kalitesiz diye okuyun ) olan sava'ları çıkarıp atayım. sava'ları geçen kış kullandım ve gayetlen de memnun kaldım yani bu neden burada böyle saçmaladı demedim hiç en azından. bence siz kulak asmayın sava böyleyse ultragrip 9 pekala çok daha iyidir. önceki aracım focus'ta ultragrip kullanmıştım ama 7 mi 8 mi hatırlayamadım şimdi çok memnun idim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ultragrip 9 kullandım geçen kış. Bence mükemmel. Hem sessiz hem de yol tutuşu çok iyi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok dert yanmamışlar ama ultragrip 8 kullanıp 9 a geçen kullanıcıların yorumları dikkatimi çekti 'çok patiye kalkıyor falan canımı sıktı ' falan gibi yorumlar miğdemi bulandırdı ama o kadar yatırım üç beş kişinin yorumuna bırakılmaz elbette . teşekkürler

ultragrip 9'a laf ediyorlarsa ben goodyear'in yan (siz bunu ucuz ve kalitesiz diye okuyun ) olan sava'ları çıkarıp atayım. sava'ları geçen kış kullandım ve gayetlen de memnun kaldım yani bu neden burada böyle saçmaladı demedim hiç en azından. bence siz kulak asmayın sava böyleyse ultragrip 9 pekala çok daha iyidir. önceki aracım focus'ta ultragrip kullanmıştım ama 7 mi 8 mi hatırlayamadım şimdi çok memnun idim..

Ultragrip 9 kullandım geçen kış. Bence mükemmel. Hem sessiz hem de yol tutuşu çok iyi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ultragrip 9'lardan çok memnunum. Özellikle yaz lastiklerim toyolardan sonra harika geldi tekrar. Ben de patiye düşme yaşamadı hiç, ki şuan yaşadığım yerde sıcaklık 10 derece civarında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ultragrip 9'lardan çok memnunum. Özellikle yaz lastiklerim toyolardan sonra harika geldi tekrar. Ben de patiye düşme yaşamadı hiç, ki şuan yaşadığım yerde sıcaklık 10 derece civarında.

Dediklerinize katılıyorum.goodyear ultragrip 9 müthiş bir kış lastiğidir.tavsiye ederim.hiçbir karda buzda bırakmaz yolda.ama çok konfor ve sessizlik beklemeyin biraz bunlardan ödün vermişler karda buzda bırakmamak için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dediklerinize katılıyorum.goodyear ultragrip 9 müthiş bir kış lastiğidir.tavsiye ederim.hiçbir karda buzda bırakmaz yolda.ama çok konfor ve sessizlik beklemeyin biraz bunlardan ödün vermişler karda buzda bırakmamak için.

Ultragrip 9 siparişlerdik bakalım. kazasız belasız güzel bir kış dileğiyle yorumlarınız için teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim toyolardan kaynaklı galiba. Ben taktırdıktan sonra yol sesi azaldı ve çukurlara girdikçe insanın giresi geliyor :). 68 db ses seviyesiyle en sessiz kış lastiği zaten. Ben konfor olarak da sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 mevsim aynı lastik araçda kalsın,sök tak yapmayım,aracı limitlerde de kullanmıyorum diyenlere michelin crossclimate önerebilirim.kış lastiği sertifikası vardır,şehirlerarası yolda kışın ceza da yazılamaz o yüzden.şu ana kadar üretilmiş en iyi 4 mevsim lastiğidir kış özellikleri çok arttırılmıştır bu lastikde. %100 yaz lastiği ya da %100 kış lastiği özelliği sunmaz ama her ikisinin oartalam özelliği %90 gözükmektedir.tek kusur ortalama lastik değişim süresi birazcık kısalır örneğin 5 yıl kullnıyorsanız bu lastikle 4-4.5 yıla düşer ya da 70.000 km diğer lastiklerle gidiyorsanız michelin crossclimate ile 60.000 km gidersiniz.ama avantajı 4 mevsim aynı lastik sök tak derdi yok.jant yamulması ve lastik sensörü kırılması yok o yüzden.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu konuda daha önceki sayfalarda hangi öneriler var okuyamadım. Olay şu, aracımı 2015 mart ayında almıştım, üzerinde yeni takılmış sava marka kış lastikleri vardı, nisanda yeni michelin alıp kışlıkları söktürmüştüm, 3 gün önce kış lastiklerim sava'ları taktırdım, Bu gün 150 km olan, yarısı kaplama pütürlü asvalt, yarısı beton asvalt yol kullandım, beton asfaltta sava lastikler sesi sanki uçak kalkarmış gibi ses yapıyor, kaplama bozuk asfaltta ise ses inanılmaz çok gürültülü, bu kış lastiği sesi SAVA lastikleremi has yoksa çoğunda bu ses varmı? ayrıca Sanırım Mutlu arkadaşımızdan lastiklerimi 195/60 R 16 ile kullanıyorum gibi bir şey okumuştum. Arkadaşımızın yorumunu almak isterim. Bizim araçların, 205/55 R 16 olan kış lastiklerini, 195/60 R 16 ile değiştirirsem sorun olurmu, benim hesaplamamda yaklaşık + 0,5 santim, yani 5 milimlik bir yanak yüksekliği oluyor. Jant olçüsünde bir sorun çıkarmı? Olursa faydası ise; taban ölçüsü düştüğü için kış yol tutuşu daha iyi, konfor daha yüksek olacaktır. Sava ile bu gürültü ile bu kışı geçirmek zor görünüyor. 

renegade tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...