Jump to content

Mazda3 MPS ve MX-5 Metal Katlanır Hardtop AT Türkiye de

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar Arkadaşlar,

Uzun bir süredir sitede konusu geçiyor ve bazı arkadaşlarımız soruyordu.

Mazda3 MPS ve Mazda MX-5 Metal Katlanır Hardtop AT araçlar artık Türkiye de.. Mazda'dan aldığımız bilgiye göre ;

Mazda3 MPS'i - Volcar - Altunizade ,

Mazda MX-5 Metal Katlanır Hardtop AT'yi - MAzda Evo - Maslak da görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aman Kadir, Mazda yapmasın şu "şey"lerden.

Doblo, kango,kombo,kedi tipi arabalar iğrenç geliyor bana.

Ne kamyonet, nede van.

Dünyada, "Abi çok rahat arabalar yav" diye tercih edilip çoluğunu çocuğunu içine doldurup yolculuk yapan millet var mıdır acep?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Bana hitap eden arabalar olmadığı için gidip görmeye hiç niyetim yok :D

Yukarıdaki Cümlenin Açıklaması: Gidip görüp dibim düşeceğine, hiç gitmem daha iyi. Ruh sağlığımı, aile huzurumu v.s. bozamam aga :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün Cine 5 teki oto yaşam diye progranda vardı MPS. Pekte çok methetmedi. Tek çeker olması, yüksek vergi ve yakıt vs. vs.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak Abi bu 1 adet gelmiş 3 adet gelmiş muhabbetleri konusunda bir bilgin var mı? İlk etap için mi böyle yoksa getirecez dedikleri bu kadar mıydı? Ya da siparişe göre mi getirecekler?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak Abi bu 1 adet gelmiş 3 adet gelmiş muhabbetleri konusunda bir bilgin var mı? İlk etap için mi böyle yoksa getirecez dedikleri bu kadar mıydı? Ya da siparişe göre mi getirecekler?

Evet , daha önce de geçti başka bir yerde toplam 3 adet getirildi . Biri basın arabası yani Mazda'nın kendisinin biri Volcar da diğerini bilmiyorum . Devamı gelir mi onu sanırım zaman gösterecek.  Sonuçta bir kere ithal edildikten sonra gerisi siparişe bağlanabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet , daha önce de geçti başka bir yerde toplam 3 adet getirildi . Biri basın arabası yani Mazda'nın kendisinin biri Volcar da diğerini bilmiyorum . Devamı gelir mi onu sanırım zaman gösterecek.  Sonuçta bir kere ithal edildikten sonra gerisi siparişe bağlanabilir..

Şuanda bir tane MPS3 var. Altunizade'de... Devamı gelecek... Bu sene toplam 5 tane olacağı söylenmişti...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...