Jump to content

Yeni mazda 3 ümü bıraz susluyorum :)

zukijan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam dostlar yenı uye oldum yenı 3 sahıbı oldum ve hemen japonyadan ve amerikadan sıparıs vermeye basladım :)

İlk olarak aracımı full mps on tampon arka tampon ve kaput sıparısı gecıyorum daha sonra ses sıtemı ıcın orjınal doble dın kıt ve ekranlar getırıyorum umarım bıtınce begenırsınız :) bakalım oncelıkle kaputun benım araca uyup uymayacagını ıncelıyoruz bıtınce hemen sıparısı verecegız :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Selam dostlar yenı uye oldum yenı 3 sahıbı oldum ve hemen japonyadan ve amerikadan sıparıs vermeye basladım :)

İlk olarak aracımı full mps on tampon arka tampon ve kaput sıparısı gecıyorum daha sonra ses sıtemı ıcın orjınal doble dın kıt ve ekranlar getırıyorum umarım bıtınce begenırsınız :) bakalım oncelıkle kaputun benım araca uyup uymayacagını ıncelıyoruz bıtınce hemen sıparısı verecegız :)

ekranların montajlı halini görmek istersen benim fotolardan görebilirsin  :D :D kötü olma ihtimali zaten yok yapılan işin kötüsü olmaz der bir büyüğümüz :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun :) tabiiii ya almış mazda 3ünü veriyo sipraişlerini biz aksesuar uyduralım diye ugrasalım burda fakirliğin gözü kör olsun :(

Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz derdi ulu dedem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnanç, yanlış anlamadıysam aracın Yeni Mazda3. Yeni Mazda3 te Amerika ve Japonya versiyonlarında bazı farklılıklar var. Sipariş ettiğin parçalara etki etmesin bu farklılıklar ?

Bir de hangi parçaları sipariş ettiysen bilgi edinmek açısından görmek isteriz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah. Bu modifiye işlerine bende çok meraklıyım ama, ne zaman ne de para ayırabiliyorum  :'(  Maaşın  4/2 sini oğlan yiyo, kalan 2 nin  1,5 uğunu da hanım yiyo, bana kaldı mı  0,5  :D

bozdur bozdur harca  :D  bi servise gittiğimde çok güzel pedal takımı ve egsoz görmüştüm onları bile alamadım  :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah. Bu modifiye işlerine bende çok meraklıyım ama, ne zaman ne de para ayırabiliyorum  :'(  Maaşın  4/2 sini oğlan yiyo, kalan 2 nin  1,5 uğunu da hanım yiyo, bana kaldı mı  0,5  :D

bozdur bozdur harca  :D  bi servise gittiğimde çok güzel pedal takımı ve egzoz görmüştüm onları bile alamadım  :kafa:

oradaki fiyatlar nasıldır bilmiyorum ama ebay'de çok güzel parçalar var mazda'ya göre

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oradaki fiyatlar nasıldır bilmiyorum ama ebay'de çok güzel parçalar var mazda'ya göre

Valla üstad, kalan 0,5 lik kısım hiçbirine yetmiyo burda ne yazıkki :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bizde ufaktan ufaktan bütüymek istiyoruz heralde bu elimdeki ilk mazdam ve yarı ezbere araba aldıgım için pertden topladım gibi bişi oldu kendimi geliştirdim, bundan sonrası ya 1.8-1.9 mazda 323hb (türkiyede sınırlı sayıda ve sewdiğim gövde yapısında yüksek cc de güç) yada lantis familia 2lisinden biri ama kesinlikle 1600cc den yüksek olması niyetim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

hocam merhaba gördüm konuyu kısaca bilgi vereyim bende 2010 mazda 3 var hb ve bende mps kaput istedim fakat bizim araçla uygunluğu sıfır çünkü hem motor soğutma bakımından hem de çamurluğun bulunduğu yerin boyut farklılıklarından dolayı olmuyormuş sen yine bir araştır ama ben 2 servisle görüştüm ikisinden de aynı cevabı aldım tekrar konuşuruz buradan...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

var mı bir gelişme ??

:clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...