Jump to content

2010 Mazda 3 İçin Xenon Tavsiyesi

gigasa
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bosch Plus 90 veya Osram Night Breaker için iyi deniliyor ayrıca aydınlatma konusunda yağmur çamur çok performanslı olduğu söyleniyor. Ayrıca xenona yakın bir görüntü olduğu söyleniyor. Osram Night Breaker Çifti 30-35 civarı Boscsh Plus 90 ise çifte 40-45 civarı hemde ekonomikler. Ben Bosch Plus 90 tavsiye ederim araştırmalarımda herkes bu ampulü tek geçiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 61
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• Murat b

8

• M.E.G

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Bosch Plus 90 veya Osram Night Breaker için iyi deniliyor ayrıca aydınlatma konusunda yağmur çamur çok performanslı olduğu söyleniyor. Ayrıca xenona yakın bir görüntü olduğu söyleniyor. Osram Night Breaker Çifti 30-35 civarı Boscsh Plus 90 ise çifte 40-45 civarı hemde ekonomikler. Ben Bosch Plus 90 tavsiye ederim araştırmalarımda herkes bu ampulü tek geçiyor.

İyide adam zaten beyaz olduğu için değştirmek istiyor.Osram Night Breaker sarı renk olanı var mı?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Night Breaker için tam beyaz denilemez beyazımsı sarı ama sarı istenirse eğer Osram All Seasons diye ürünü var. Her yol şartında en fazla görüş için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 Mazda 3 HB kullanıyorum.

Alır almaz Mtec taktırdım. Hiç sorun yaşamadım.

Ancak beyaz ışık özellikle yağmurlu ve sisli havalarda görüşü azaltıyor.

Ama ilk yanarken görmeye değer. Ayrı bir keyfi var.

Ben Mtec satan bir bayiden aldım. Onlar taktılar.

Orjinal hiç bir parçaya, kabloya zarar vermediler.

Eski ampülleri de poşete koyup geri verdiler. Yedek olarak bagajda duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gayet iyi bir iş yapmışsın 3 küsür senedir mtec kullanıyorum sorun çıkarmadı daha O0

Kaç'a taktırdığına bağlı.Artık zenon denen şey 150 TL 'ye bitiyor.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Kaç'a taktırdığına bağlı.Artık zenon denen şey 150 TL 'ye bitiyor.

kaça taktırmakla alakası yok murat ben aldığımda mtec 500 tl idi şimdi daha gelişmiş modeli 180 tl falan  99 tlye de xenon var ama sorunsuz olurmu elektronik aletlerde marka taraftarıyım :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kaça taktırmakla alakası yok murat ben aldığımda mtec 500 tl idi şimdi daha gelişmiş modeli 180 tl falan  99 tlye de xenon var ama sorunsuz olurmu elektronik aletlerde marka taraftarıyım :)

Dikkat edersen 150 dedidm.Yoksa daha ucuzlarıda var.150 ye sorunsuz gayet başarılı Xenon var artık(İşcilik dahil).Bende zamanında 450 TL'ye taktırmışdım.Gitdikçe ucuzluyor.Alarmın zamanında 1500 dalar olduğunu bilirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gitdikçe ucuzluyor.Alarmın zamanında 1500 dalar olduğunu bilirim

Şimdi en kaliteli teferruatlı alarm seti max 300TL far sensörü 2adet görsel özellikli kumanda uzaktan kontrol edilebilme özelliği ve 2 yıl garanti Türkiye genelinde de servis ağı..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşım ben taktırdım  philips 475 tl.... mazda servisinde mazda-3 imprisiv ve takdırdım. kristal beyaz aracımada çok yakıştı. bir problrmde yok.herhangi bir uyarıda almadım gayet de güzel oldu.tak gitsin ama servisinde kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşım ben taktırdım  philips 475 tl.... mazda servisinde mazda-3 imprisiv ve takdırdım. kristal beyaz aracımada çok yakıştı. bir problrmde yok.herhangi bir uyarıda almadım gayet de güzel oldu.tak gitsin ama servisinde kesinlikle.

Kötü örnek olmayayım ama Japon arabalarda Xenon takılınca zaten pek sorun yaşanmıyor.Yeterki dandik Xenon olmasın.Kötü xenon'da Araba ampul yomuş gibi algılıyor ve arıza ışığı yanıyor.Yani güvenilir bir usta rahatlıkla takıyor.

Bence 475 Lira xenon için yüksek bir fiyat

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dışarda taktırsak servisle sorun yaşar mıyız?

saltug resim varsa ekleyebilir misin?

Ben yaşamadım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

elektrik ile ilgili bir arıza çıktıda müdahale ettiler mi yoksa hiç bir arıza çıkmadı mı ?

Benim araba aldığımdan beri hiç arızalanmadı.Birkere yürüyen aksamdan gelen ses yüzünden garantiye başvursum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben sevmiyorum arkadaşlar. Bugün gittim ustaya söktürdüm xenonları. Biraz daha az aydılatıyor sarılar ama yine de sarı tercihimdir. Bu arada çıkan xenonlar yanımda duruyor. Alıcı varsa uygun fiyata verilir. Sahibinden.com'a vereceğim. Xenon seven arkadaşlar için bulunmaz fırsat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Markası "DELLSON HID". Aracın üzerindeydi. En ufak bir sorunu yok ve arabada da yine en ufak bir sorun çıkarmadı. Söylediğim gibi ben beyaz ışık sevmediğim için çıkarttım. Buraya foto eklemeyi bilmiyorum ama düşünürseniz MSN den fotoları size yollarım. Kısalar için (H7) xenon işte. Ben bunun daha ayrıntısı var mıdır bilmiyorum ama üzerinde voltaj falan bir sürü bilgi var. İnceledim fakat anlamadım.

Yalnız sizin araç 2010 sanırım. Kısa farlarınızın ampülleri farklı olabiilir. Ona göre bir araştırırsanız daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...