Jump to content

Müzik sistemime 6500 lira verdim montaj bitti.Fotolar eklendiiiiii...

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

[glow=red,2,300][/glow]Evet arkadaşlar bana zır deli rahatsız orantısız vitaminsiz vs vs  :2funny: :2funny: diyebilirsiniz.Ama ne yapayım arabamı sevmiyorum ona tapıyorum yemin ederim yerine rx8 verseler arabamı vermem.2 aydır garajda yatıyor benim kızım tabiki garajda bile branda var üzerinde.Arabam fabrikadan nasıl çıkmışsa öyle extra bir iğne dahi yok.orijinallik hastasıyım.Sistemi yapacak olan Arkadaşımdanda orijinalliği bozulmayacak onayı aldığım için yaptırmaya karar verdim.Ne zamandır kafaya koymuştum sağlam bir müzik sistemini zamanında bu işin ilklerinde kalfa olmuş şimdi ise kendi butik atölyesini kurmuş müzik sistemci arkadaşım (tesisatçı değince çok pis küfür ediyor :2funny:) yarını benim kızıma ayırdı sabah 9 dan akşam 8 e kadar dünyanın bir numaralı müzik tesisatının kablolama sistemini çok büyük bir titizlikle gerçekleştirecek >:D.Bu arada toplamda sadece kablolara 470 lira para verdim.

SİSTEM

ANA ÜNİTE                    JVC KW AVX 814 DOUBLE DİN

ÖN MİDLER                    FOCAL POLYGLASS 135 V1A

ARKA MİDLER                FOCAL POLYGLASS 135 V1A

SUBWOOFER                 FOCAL 30A1 ÇİFT BOBİN 1200 WATT

MİD ANFİSİ                      AUDİSON SRX4

BASS ANFİSİ --                AUDİSON SRX1DS

SİSTEM KAPASİTÖR  --  AUDİSON CONNECTİON BSF 13

ÖZEL AUDİSON AKÜ KUTUPBAŞLARI.

ÖZEL AUDİSON SİSTEM SİGORTALIĞI.

Sadece kutupbaşları ve sigortalık için 100 EURO verdim.

img1178il.th.jpg

img1179q.th.jpg

img1180xm.th.jpg

img1182d.th.jpg

img1181g.th.jpg

img1183x.th.jpg

img1185rd.th.jpg

img1186i.th.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

4

• Sercan323

8

• Srkn

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Hayırlı olsun ama 6500 lira iyi misin dostum :) gerçi ses kalitesi önemli ama ne diyeyim hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.

Bu fiyatları başka yerlerden de araştırdın mı?

Mustafa abicim araştırmama gerek yoktu çünkü aldığım markalar bu işin mercedesi heryerde aynı alabilecek en uygun fiyata aldım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun ama 6500 lira iyi misin dostum :) gerçi ses kalitesi önemli ama ne diyeyim hayırlı olsun...

bülent abi guzuma az bile feda olsun ne yapalım arabasına modifiyedir şudur budur yaptıranlar zaten bu paralara yakın harcarlar benimde sadece yaptıracağım bu olur olsun varsın...Yalnız çıkacak sesi çok merak ediyorum.Arkadaş diyorki son ses açmana imkan yok zaten yarılaman bile imkansız ama en önemlisi ses yüksekliğinden öte kaliteli ses var dinlediğin parçada kayıt sırasında sinek bile stüdyoda dolaşsa en yüksek seste onu bile duyarsın dedi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullan arkadaşım.

Bu dünyada aklımıza gelipte "keşke, keşke" diye içimizi yemektense yaptıracaksın tabii.

"Paran varsa her hevesini almalısın, yoksa gaganı havaya diker Allaha bakarsın" derdi ulu büyük dedem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bülent abi guzuma az bile feda olsun ne yapalım arabasına modifiyedir şudur budur yaptıranlar zaten bu paralara yakın harcarlar benimde sadece yaptıracağım bu olur olsun varsın...Yalnız çıkacak sesi çok merak ediyorum.Arkadaş diyorki son ses açmana imkan yok zaten yarılaman bile imkansız ama en önemlisi ses yüksekliğinden öte kaliteli ses var dinlediğin parçada kayıt sırasında sinek bile stüdyoda dolaşsa en yüksek seste onu bile duyarsın dedi...

hevesini kırmayalım hayırlı olsun sen bize bakma takılıyoruz :D güle güle kullan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mustafa abicim araştırmama gerek yoktu çünkü aldığım markalar bu işin mercedesi heryerde aynı alabilecek en uygun fiyata aldım..

Cihazların hepsi çok kaliteli üst sınır ürünler. Çok güzel bir sistem olacak şüphesiz. Yalnız fiyat biraz fazla gibi geldi bana en kötü 600-700 daha düşer bana göre. Biraz araştırsanız iyi edersiniz bence ;)

Şimdiden hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun abi güle güle dinle :) yapılıcak araba var yapılmıcak araba var, ben guzumu aldıgımda dünyalar benim olmuştu ancak kış geldi ve sürekli beni tatmin etmemeye başladı :( satıp enjeksiyonlu motor olan aynı kasadan alma niyetindeyim alırsam ufaktan ufak böyle bende başlarım heralde :):) güle güle kullanın, ve aracınıza mutlaka izolasyon yaptırın vidaları dökülmesin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler şimdi eve geldim valla turşum çıktı arkadaşta bende çok yorulduk.Ama çıkan sesi bir dinlemelisiniz ben hayatımda böyle ses duymadım tabii adamlar bu işlere ne paralar harcıyor benimki yanında çerez kalır o ayrı kendi çapımda konuşuyorum :hi:..Arabadan aşağı inmek istemiyorum resmen ses yüksekliği müthiş ve ne kadar fazla açarsanız açın en ufak bozulma olmuyor ve net en ufak tınıyı dahi duyabiliyorsunuz önemli olanda bu benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.Bu iş'de işcilik çok önemli.Fiyat hesaplarken işçiliğide koyun bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan inş. cok guzel bir set yapmıssın :) valla merak ettik bi foto video filan olsa fena olmaz hani ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan inş. cok guzel bir set yapmıssın :) valla merak ettik bi foto video filan olsa fena olmaz hani ;)

Valla kardeşim fotolarını montaj aşamasında makina yoktu çekemedim anfiler ön koltukların altında midler falan kapı pandizotlarının içinde montaj bittiği için çekeceğim birşey yok sadece ekranı çekeceğim yarın bagajda bass ve kapasitör var onları çekerim yarın akşam hepsini foruma koyacağım zaten kardeşim.Bu aralar buluşma falan olursa canlısını görürsünüz zaten istediğiniz kadar bakıp müzik dinleyebilirsiniz arabayla tur atabilirsiniz size herşey serbest..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla kardeşim fotolarını montaj aşamasında makina yoktu çekemedim anfiler ön koltukların altında midler falan kapı pandizotlarının içinde montaj bittiği için çekeceğim birşey yok sadece ekranı çekeceğim yarın bagajda bass ve kapasitör var onları çekerim yarın akşam hepsini foruma koyacağım zaten kardeşim.Bu aralar buluşma falan olursa canlısını görürsünüz zaten istediğiniz kadar bakıp müzik dinleyebilirsiniz arabayla tur atabilirsiniz size herşey serbest..

Anladım kardeşim daha dogrusu pardon abim k.bakma abi bakmadım yaşa başta :) bizim forumun kardeşligi abiligi bu olsa gerek inş bulusma duzenlenırse bi sekılde bakalım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladım kardeşim daha dogrusu pardon abim k.bakma abi bakmadım yaşa başta :) bizim forumun kardeşligi abiligi bu olsa gerek inş bulusma duzenlenırse bi sekılde bakalım..

Eyvallah tamam..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aklımdada komple bagaja mdf yerleştirip setlemek var ama tabi daha uzun zaman var bunun için 1-2 yıl kadar,, O zamana kadar sabır sabır sabır :) :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aklımdada komple bagaja mdf yerleştirip setlemek var ama tabi daha uzun zaman var bunun için 1-2 yıl kadar,, O zamana kadar sabır sabır sabır :) :) :)

Sana 1 2 yıl bana?? :D 3yıl puff bıtmez bu 3 yıl :) ibo bide bu seti yerlestırınce dogal olarak arabada agırlık yapıcak performanstan %1-5 dusurur heralde?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haliyle tabi,, portatif yapılabilir ve destek noktalarıyla sabitlenirse hem sallanmaz hem de sürtünüp aşınma yada tırıltı ses yapmaz,, günü gelsin de onuda düşünürüz elbet :) kafamda öyle bi proje varki anlatmak için zaman yapmak için aylar yetmez :D :D :sopa: :sopa: :sopa::D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...