Jump to content

2010 Mazda3'e MPS spoiler uygulaması

osendur
 Paylaş

spoiler nasıl olmuş arkadaşlar?  

29 oy

1. 1. spoiler nasıl olmuş arkadaşlar?

• süper
      4
    • iyi
      17
    • normal
      3
    • ehhh
      9
    • ilk hali nerde bu nerde pfff
      2

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar yeni uyguladığım orjinal mps spoiler yorumlarınızı bekliyorum.Ayrıca arkadaşlar çift egsoz uygulaması yapan varmı yoksa yapılabilir mibilgisi olan varsa verirse memnun olarum

post-3818-141695279117_thumb.jpg

post-3818-141695279121_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mükemmel değil ama güzel durmuş :) abi bu alet bi spor yay istiyor sanki yada 5 yanak daha büyük lastik, tekerler biraz küçük duruyor gibi, ama tabi senin açından güzel duruyordur ona lafım yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zevk meselesidir, sen sevdiysen bize hayırlı olsun demek düşer :) Bizlerin düşüncesini soruyorsan bence biraz abartı duruyor.Ya da fotoğrafta öyle görünüyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ehh diyorum. Bence orijinal spoiler daha güzel duruyor ama bence esas bütün olarak baktığımızda bir problem var. O jant ve lastikler, yayların eksikliği biraz işi bozuyor..

Bu arada çift egzoz uygulamasını aşağıdaki konuda görebilirsin. HB değil ama çok farklı olacağını sanmıyorum

http://www.mazdaclubtr.com/forum/mazda3/yeni-mazda3-cift-egzoz-uygulamasi-t16753.0.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ehh diyorum. Bence orijinal spoiler daha güzel duruyor ama bence esas bütün olarak baktığımızda bir problem var. O jant ve lastikler, yayların eksikliği biraz işi bozuyor..

Bu arada çift egzoz uygulamasını aşağıdaki konuda görebilirsin. HB değil ama çok farklı olacağını sanmıyorum

http://www.mazdaclubtr.com/forum/mazda3/yeni-mazda3-cift-egzoz-uygulamasi-t16753.0.html

tamamen katılıyorum, madem mps spoileri takılıyor atla kelebek ilişkisi olmasın diye bir kaç değişiklik daha istiyor araba yoksa tofaş modifiyesi gibi olur yapılan iş...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu işlerin sıkıntısı da burda, bi başladın mı hepsini yapıp çıkmadan istenilen görünüm tam olarak elde edilemiyor.. mps spoilerın bence pek acelesi yoktu, zaten araç üzerinde bir spoilerla geliyor eski kasalar gibi çıplak gelmiyor.. bence öncelik sıran yay ve yan marşpiyeller, mps ön ve arka tampon ki mps arka tamponda çift egzost girişi için sağdaki yuva da mevcut ancak mps çamurluk boylarıyla ve kaput boyutlarıyla senin aracının çamurluk ve kaput boyutları aynı olmayabilir ki bu durumda mps ön tamponun işi zora girer bu konuyu araştırman lazım , sonra da led stoplar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hatta jantlarda da acele etmeseydin cıkacak son görüntüye göre iyi bir jantcıya giderek deneyip üstünde görüp öyle karar verebilirdin.. herşeyi birbirine yakın tarihlerde yapamayacaksan, modifikasyonlar arasında aylarla ölçülen süreler oynayacaksa sıra önemli bence..

çift egzost işi için yolun İzmir'e düşecek olursa kendi yaptırdıgım yere yönlendirebilirim seni ya da bende gelirim gider yaptırırız..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim ama anlamadığım birşey var ben yapılan yorumlardan birazcık şüphelenmeye başladım neden diye soracak olursanız dışarıda arabayı gören herkes durdurup soruyorlar ancak bazı arkadaşlar dikkatimi çekti özellikle hiç bir şeyi beğenmiyorlar hani altlarında ferrari mi var anlayamadım doğrusu. ve son olarak şunu söyleyeceğim sakın beni yanlış anlamayın niyetim bazı art niyetli olduğunu düşündüğüm arkadaşların dikkatini çekmek burada kardeş kardeş yazışılan güzel şeyler paylaşılan bir ortam var bunu bozmayın derim herşeye olumsuz yorum yapılmaz tutarlı olmak gerekir. tekrar kusura bakmayın bunu yazmak zorundaydım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

fikir sorulmuş karşılığında fikir beyan edilmiş sende yanlış anlama foruma biraz daha alışınca anlarsın art niyet varmı yokmu,sonuçta zevk meselesi senin beğendiğini başkaları senin kadar beğenmek durumunda değiller  değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

insanlardan yapılan iş hakkında yorum istersen duymak istediğin ve istemediğin sözler gelebilir herkes gözüne görünen ve de olması gerekenleri söyleyebilir.

her zaman söylediğim gibi forumlarda karşımızdaki yazanın mimiklerini göremediğimiz için yazılanları olduğundan farklı anlayabiliriz internet ortamında yazılanları okurken ön yargılı davranmamak gerekir  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben buradaki yorumların çekememezlikten kaynaklandığını veya hiç beğenmemezlik olduğunu düşünmüyorum. Önümüzde aşağıdaki gibi 2 örnek varken seninki biraz eksik kalıyor ama İrfan da söylemiş. Hepsi bir paket haline gelince anlam kazanacak.

Yanlış bilmiyorsam bu eski kasa MPS spoilerı . Eski kasadaki MPS spoiler daha hoş duruyordu.

index.php?action=dlattach;topic=12198.0;attach=32072;image

Bu da eski kasa MPS olmayan spoiler, spor tampon jant ve yaylı hali.

7_22_04_09_10_16_06_2.jpeg

7_22_04_09_10_14_51_7.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi burdaki 2 spoiler da mps olmayan türden.. Okan Abi 3.stop eklettirmişti eski spoilerının üzerine.. gerçi eski kasa için söylemek gerekirse ortada Avrupa, Asya ve Avustralya pazarlarına sunulan bi Mazda3 MPS vardı, bir de Amerika pazarına sunulan Mazda Mazdaspeed3.. aslına bakılırsa evet Mps nin spoilerı Okan Abi'nin 3. stop taktırdıgı eski tarz spoilerının aynısıydı, ama sonradan Phillip'in Okan Abi'ye getirttiği tavan hizasından yüksek olan spoiler Amerika'daki Mazdaspeed spoilerı idi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

ortalama orjinal parça fiyatları yazayım

mps spoiler  500tl

yan marşbiyeller  500tl

led stoplar çift  500tl

yay  300tl

jant 1400tl

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş