Jump to content

2010 Mazda3 Orijinal Ledli Yan Aynalar

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• okkko

17

• zukijan

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

oda var okkocum, neler aradıkta bulamadık..

şimdi ebaye baktım da, pekte ucuz değil parçalar. birde oradaki araçlar 2.0l den başlıyor. motor kısmında bize yarayacak fazla bişeyde göremedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eBay deki ürünlerin bir problemi şu ki parçaların çoğu Amerika bazlı araçlar için ve bu parçalarının bizim gibi Japon bazlı araçlara uymaması. Onun için eBay den parça alırken JDM yani Japon yapımı olan parçaları istemek veya parça numarası ile istemek lazım. Yoksa sıkıntı olabilir ama bunu dışındaki shark fin , xenon v.s. gibi genel parçalar rahatlıkla alınabiliyor.

Tabii eBay konusunda nirvana ya ulaşmış ve ekran getirtmiş olanlar da var o ayrı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ebay zedelerden biri de benim...

mazda6 vardı bende 2.3... ebaydan  kapı eşikleri, sis lambası, arka spoiler vs. bissürü şey sipariş etmiştim... aynı adamdan aldım, tek paket yapmasını rica ettim. ben kargo beklerken telefon çaldı. marmaris gümrüğünden arıyorlardı. çıktım gittim marmarise, herifin oğlu açtı paketi aha dedi. aydınlatma var bunlarda dedi. TSE gerekliymiş falan filan, gümrüğünü öde TSE ye göndereceğiz dedi. malzemeler yaklaşık 900dolar falandı, 250 dolar gümrük çıkarttı. bi de TSE falan masraflar bissürü...

ben de sizin olsun bana eyvallah dedim. gitti güzelim malzemeler... çok üzülmüştüm valla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

demekki far almmak lazım :P

geçmiş olsun ya, gümrük işi gıcık.. yannız normalde 100 dolar/avro, bayramlarda 400$ ın altına gümrük alınmıyor bildiğim kadarıyla.. parça parça alsaydın sen de sorun olmazdı muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haklisiniz bu arada bende yeni kasa 3 icin ekranda aldim tam uyan ondada sorun olmadi ama satan arkadasi baltalamak yada cok fiyat cekiyor gibi bir anlam ciktiysa kusura bakmasin ancak ben e bay den o kadar cok sey getiriyorum ki anlatamam ve sorun cikmadi tabi bu cikmaz demek degil bu arada getirdigim ekranda bu herkeze tavsiye ederim bu arada gumrukte tanidik sart

http://www.foreverstarcar.com/product/caska-brand-mazda-3-car-dvd-player-video-audio-radio-gps-navigation-tv-1

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki bu aynalarda RVM sistemi çalışıyor mu?

benim bildiğim sadece dış kapaklar değişiyor, o yüzden çalışmada bir problem olmaz. ama kesin cevabı servis verir zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

RVM ap ayrı bir sistem. arka tamponunn altında antenleri falan var. beyni konsolda düğmesi tesisatı vs. arcınızda hali hazırda RVM varsa çalışmalaya devam ediyor ancak RVM'siz araca ayna kapakları takınca durum değişmiyor. aynalar sadece kapak olarak değişiyor. aynası ve kasası değişmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Okan benim soruma da cevap vermedi , ikisini bir arada cevaplar inşallah :D

aksesuar olarak satılmıyor. listelerde bulunmuyor. yedek parça olarak getirtiyoruz biz. bu arada ebaydan aldığınız ürünü, taktınız, yarın sinyal camını kırdınız. eskileri tavan arasından çıkartırsınız diye düşünüyorum. bu ürünün tek tek bütün yedek parçaları alınabiliyor. şuanda evdeyim. mail atarsanız iş yerinde detaylarını öğrenir, orjinal ambalajında resimlerini falan gönderirim....

Okan bana bu modelden var mı? :2funny:

986d7a22.jpg

bu modeller ledli değil de tasarruflu ampullü oluyor bildiğim kadarıyla...  :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

merak ediyorum 2010 mazdalarda yagmur far sensörü standart acaba ebay veya pertden bir araçdan alınan orjinal yagmur ve far sensörü 2004-207 arası mazda 3 lere monte edilebilrmi?Orjinal performans saglanabilirmi?Kendimde 3 serisi arıyorum ararkende bunların yapılabilirligini merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Seti 300TL. Orjinal fabrikadan boyalı olduğu için ekstra boya gerektirmez. İstenen adrese kargo edilir. Orjinal ürün olduğu için 10 yıl sonra bile yedek parçası bulunabilir...

Set 4 parçadan meydana geliyor. Bir çift kapak, Bir çift ledli sinyal lambası.

Örnek resimleri ekte sunuyorum.

İlgilenen arkadaşlar bana cepten veya email ile ulaşabilirler...

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

0-542-266 96 61

mazda kendisi mi üretiyor bunları? sanırım mazda Türkiye sitesinde aksesuar linkinde bunlar yok bilgi verirseniz sevinirim fiyat uygunmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...