Jump to content

Mazda 3 AT'yi MT Yapsam Nasıl Olur ?

sudef
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet arkadaşlar,AT şanzumandan sıkıldım ve daraldım ama arabamı da çok seviyorum.Sizce nasıl olur kaça çıkar ve düzen tutarmı, ne dersiniz... :tey: :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oynama oynatma....olmuşunu al,sensördür radyatördür vs çok başın ağrır,bu işin sonrasıda var....araban hata verse direkte bahanesi bu olur.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabanın orjınallıgıyle oynarsanız teknık olarak bırcok sorunlarla karsılasırsınız :nea: A/T den sıkıldıysanız sonrakı mazdanızı M/T almanızı onerebılırım...saygılarımla :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat kesinlikle dokunma, gösterge panelinden konsola kadar herşeyi değiştirmen gerekecek. Tabii öyle bir seçenek varsa.. Bence sat manuelini al ya da dur durduğun yerde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sakın ha Murat, sat manuelini al demişler ama onu da tavsiye etmem, ikinci eli çok kuvvetli AT lerin... Bu millet ne ara bu kadar otomatik ve dizel manyağı oldu, onu da anlamadım, parantez içinde belirteyim....:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

i love manuel vites :D çok sıkıcı be sewgili büyüklerim uzun yolda mışıl mışıl bi gaza basıyosun bi de hız sabitleyicisi,, oldu olucak yol bilgisayarı ninnide söylesin süt içirip uyutsun :D:tey: şaka bi yana manuel olucak yolda bişi gördün mü alıcan 3e kırıp yuvarlagı çizip geri dönüceksin,, otomatik şehir içine göre :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

i love manuel vites :D çok sıkıcı be sewgili büyüklerim uzun yolda mışıl mışıl bi gaza basıyosun bi de hız sabitleyicisi,, oldu olucak yol bilgisayarı ninnide söylesin süt içirip uyutsun :D:tey: şaka bi yana manuel olucak yolda bişi gördün mü alıcan 3e kırıp yuvarlagı çizip geri dönüceksin,, otomatik şehir içine göre :)

bu söylemleri istanbul trafiğinde 1,5 km yolu 3 saatte gittikten sonra duymak isterim  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bu söylemleri istanbul trafiğinde 1,5 km yolu 3 saatte gittikten sonra duymak isterim  :D

katılıyorum :D ayrıca sen vitesi 3 e alana kadar biz 4-2-3-4 yapmış oluruz sıradan :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

katılıyorum :D ayrıca sen vitesi 3 e alana kadar biz 4-2-3-4 yapmış oluruz sıradan :D :D :D

Allah Allah..

Sizde 4 den fazlası yok mu birader. Neden 4 de kalıyorsunuz? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Allah Allah..

Sizde 4 den fazlası yok mu birader. Neden 4 de kalıyorsunuz? :D

bizde sorduk neden 4 diye mustafanın kafasındaki saç teli sayısını geçemezsiniz kural olarak o yüzden 4 dediler :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

bizde sorduk neden 4 diye mustafanın kafasındaki saç teli sayısını geçemezsiniz kural olarak o yüzden 4 dediler :D :D :D

insanın ruhu kel olmasın diye bi video eklemiştim facede. onu mu izledin yoksa :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir abimiz anlatmıştı eski zamanlarda mazda firması 929 model araçların özellikle arabistanda sürekli arıza yapması üzerine japonyadan teknik bir heyeti arabistana yollar adamlar meğer ne görsün !! ya habibi vites nedir bilmiyor biniyo 929'a 1. vitesle çölü geçiyor çünkü vites değiştirmeyi bilmiyor !! : ) bunun üzerine arabistana gönderilen mazda 929'ların hepsi otomatik vites oluyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...