Jump to content

Navigasyon

selimmiles
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yurtdışından getirtmen gerekir ama bence Bülent'in ve İlhan Abi'nin getirttiği, en azında çalışacağı konusnda şüphen olmayacak birşey getirtsen daha anlamlı olabilir.

Not: Bahsettiğim üstteki değil konsoldaki ekran.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Araç içi DVD ve Navigasyon sistemlerinde (araca özel olarak yapılan) Bence en profosyoneli. 

bendeki aynı marka caska dha profosyoneli mevcut lakin temin edemedim ben aylarca uğraştım...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

ben bületle görüştüm suriyeden getirttim navigasyon kartı üstünde yok 500 dolara aldım 400 dolarada vardı ama bunun üzerinde geri görüş kamerasıda var navigasyon kartı için 100 dolar istediler bunların tamamı dubai den geliyormuş ama hepsi çin malı orjınal japonu yoktur bilginize

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sen izleyebiliyor musun abi? Yoksa anten gerekiyor mu?

tabiki anten gerekiyor, satıcının yolladıgı antenin sadece adı antendi 150 civarı falan antene ayrıca para verdim her yerde seyredemiyorsun ama çektiği yerde de tam çekiyor :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Yeni Mazda3 için böyle aksesuarlar yok dimi?

yenileri içinde var lakin normal bir cihaz alıyorsun yeni mazda3 ön göğüs için yapılmış çerçeveyle beraber montajı hallediyorsun yani burada senin kriterin çerçevenin içine sığacak 7 inç ekranlı  bir cihaz (marka model önemsiz isteklerini karşılasın yeter)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yenileri içinde var lakin normal bir cihaz alıyorsun yeni mazda3 ön göğüs için yapılmış çerçeveyle beraber montajı hallediyorsun yani burada senin kriterin çerçevenin içine sığacak 7 inç ekranlı  bir cihaz (marka model önemsiz isteklerini karşılasın yeter)

Öyle bir cihaz yada çerçeve nerede var? Bildiğin varsa linkini yazar mısın?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent Abi yeni mazda 3 için ilk videodaki gibi bir alet getirtmemde yardımcı olabilir misin bana. Ya da senin ki gibi bir cihaz olabilir. Eğer evetse daha detaylı olarak da konuşuruz yine.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

http://cgi.ebay.com/Metra-99-7514B-2010-Mazda-3-Radio-Install-Dash-Kit_W0QQitemZ120465340553QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item1c0c4b3889

bence böyle bir çerçeveyi alın ,içine koyacağınız cihazı Türkiyeden alın derim hem çerçeveye uygunlugunu görmüş olursunuz hemde alacağınız cihaz garantili olur 2010 mazda3 için özel bir dvd player olsaydı eğer her özelliği barındıran onu alın derdim ama şu an için yok bildigim kadarıyla hem bu şekilde hoşunuza gitmezse en fazla çerçeve parası kadar zarar etmiş olursunuz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent Abi yeni mazda 3 için ilk videodaki gibi bir alet getirtmemde yardımcı olabilir misin bana. Ya da senin ki gibi bir cihaz olabilir. Eğer evetse daha detaylı olarak da konuşuruz yine.

her türlü yardımcı olurum ama tek parça bir alet yok bildiğim kadarıyla yeni 3 ler için boş bir zamanında uğra bana hem yer içer hem araştırır hemde detaylı sunum yaparım aslında aklımda yeni bişiler var ama param yok şu ara anlatırım sanada :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her türlü yardımcı olurum ama tek parça bir alet yok bildiğim kadarıyla yeni 3 ler için boş bir zamanında uğra bana hem yer içer hem araştırır hemde detaylı sunum yaparım aslında aklımda yeni bişiler var ama param yok şu ara anlatırım sanada :D :D :D

Abi ben çok yemek yiyorum ama... Uğrarım Bülent Abi. Yanımda da getiririm zaten bişeyler eli boş gelmem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Nisan2010 sonunda yeni mazda3 lere göre navigasyonlar Türkiye ye ithal edilmeye başlanacak. ilgilenen arkadaşların dikkatine sunarım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Ilk önce herkese selamlar . Bende böyle bir cihaz ariyorum. ama beim buldugum buna benzemiyor. Almanyadan buldum. Internet sitesi www.realmediashop.de . Inceleyin fiyatida 450 Euro . ayni ürün almanya ebayde var. Orda 410 Euro. Ben benim arkadasimin kanaliyla getirttirmeyi düsünüyorum ama calismaz ise problem olursa ne olacak onu düsünüyorum. Ipod baglantisi sordum servise 350 tl dediler . Onunla kiyasladigin zaman bu daha hesapli geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...