Jump to content

Eski kasa 2009 spoiler

goktufan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Meb başayar'a 20 bin bakımına gittiğimde daha önce aklımda olan spoiler ekletme işini sordum. Orjinali 500 tl civarındaymış ama kendileri sanayide aynısını yine bakalitten yaptırmışlar. Boyama işi de dahil 220 ye takılmasına anlaştık. Sonunda spoilerımız olacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Spoiler un en çok yakıştığı modellerin başında bence Mazda3 gelir. Ee yakışıklı arabaya ne yakışmaz. Emailine iki spoiler resmi ve mesaj gönderdim. Yanıtlarsan çok sevinirim. Selamlar... 

Meb başayar'a 20 bin bakımına gittiğimde daha önce aklımda olan spoiler ekletme işini sordum. Orjinali 500 tl civarındaymış ama kendileri sanayide aynısını yine bakalitten yaptırmışlar. Boyama işi de dahil 220 ye takılmasına anlaştık. Sonunda spoilerımız olacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burdada paylaşırsanız seviniriz...

elbette fikir açısından paylaşım bekliyoruz, ilerleyen zamanlarda ihtiyacı olucak olan bi çok kullanıcı olucaktır
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu cumartesi taktırmaya gidiyorum, sonra fotosunu çeker koyarım. Yaw daha arabanın fotosunu bile çekmedim, nazar değmesin hihihihi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu cumartesi taktırmaya gidiyorum, sonra fotosunu çeker koyarım. Yaw daha arabanın fotosunu bile çekmedim, nazar değmesin hihihihi

:nazar: :nazar:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...