Jump to content

323 HB Far Kapağının Plastik Aksamı

oldcity26
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar

benim ufak bir sorunum var, aracımın solfariçindeki plastik siyah aksam kırık, bu konuda yardımlarınızı bekliyorum, nerden temin edebilirim eskişehir ve bursada bütün çıkma parçacılarına baktım bulamadım eskişehirde yetkili serviste 88 lira gibi fahiş fiyat çekti, daha uygun fiyata nasıl nerden bulabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanmıyorum ama http://www.mazdaclubtr.com/forum/teknik-genel-bilgiler/yedek-parcaci-bilgileri-t8966.0.html burdan bulabilirsin belki, servis gene iyi fiyat vermiş bazı parçacılar çift halinde 100TL istiyorlar. Benimkilerde sagından solundan patlak çatlak çok hurdadan kırık dökük bile bulsam benim kırıklarla kesip birleştirip toparlıyım siyaha boyicam artık ümidi kestim arada bi hurdacı kankalarımı arıyım sinir ediyorum :sopa: artık nefret etmeye başladılar :sopa::D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

keşke çiftine 100 desede alsam :D tekine 88 çok geldi :))

yollamış olduğun linkteki biçok yeri aradım onlardada yokmuş.. bursada bi usta saçla birleştirip kaynak yaparız demişti, artık öyle bi niyetleneyim bakalım, çare kalmadı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

keşke çiftine 100 desede alsam :D tekine 88 çok geldi :))

yollamış olduğun linkteki biçok yeri aradım onlardada yokmuş.. bursada bi usta saçla birleştirip kaynak yaparız demişti, artık öyle bi niyetleneyim bakalım, çare kalmadı

hayır hayır sakın :) fibercilere git abi buna göre kalıp çıkartıp çerçeve yapabilir misin de sana uygun bi çerçeve yapsın, istanbulda bi parçacıda wardı numarasını bulursam atarım buraya :) kıyma arabaya saç falan :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu kadar sıkıntıdan sonra adamın dediğini yapacaktım, uyarın için saol dediğin yerin numarasını atarsan sevinirim inşallah bulursun.. yardımların için saol

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu kadar sıkıntıdan sonra adamın dediğini yapacaktım, uyarın için saol dediğin yerin numarasını atarsan sevinirim inşallah bulursun.. yardımların için saol

bende kaybettim arıyorum, hurdadan falan kırık dökük bulsam benim kırıklarla eşit ve uygun ölçülerde kesip birleştirmeyi bile göze aldım hatta son olarakda siyaha boyayıp orjinal gibi görünür diye düşündüm
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

allah ikimizede yardım etsin ,hint kumaşı arasak bulurduk gibime geliyo :D

sabır abi sabır, ben arabanın mekanik çalışan aksam parçalarını yenilediğimden dış görsel parçalarını araştırmamıştım, mekanik bitti şimdi kaporta plastik döşeme araştırma işine giriyorum, onuda bulucam merak etme sen :) Başka eksik parçan varsa söyle abi onlarada bakıyım bu ara elime bi 323 hurdası geçicek forum içinde paylaşıyoruz 2-3 üye anlaştık :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sabır abi sabır, ben arabanın mekanik çalışan aksam parçalarını yenilediğimden dış görsel parçalarını araştırmamıştım, mekanik bitti şimdi kaporta plastik döşeme araştırma işine giriyorum, onuda bulucam merak etme sen :) Başka eksik parçan varsa söyle abi onlarada bakıyım bu ara elime bi 323 hurdası geçicek forum içinde paylaşıyoruz 2-3 üye anlaştık :D

valla inşallah geçer eline ,sol ön 4 lü cam açma otomatiği ve sağ ayna lazım ve bilindiği gibi o bulunmaz hint kumaşı siyah plastik :D birde aklında olursa sevinirim iç tavan döşemesi bulabilirmiyiz bunlar da olsuktan sonra hiç bi sıkıntım kalmayacak  :egy: inşallah.. sonra modifiye işine dalıcam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4lü cam otomatiği 180TL sıfır kullanılmamış, sağ ayna komple mi lazım dış plastik kısmı mı, yani aynanın tam neresi arızalı yada kırık bilgi verirsen fiyat konusunda daha iyi yardım etmeye çalışırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

ya benim bu farlar hakkında birhayalim var farı komple sokup içindeki duz cam kısmını fiberglass yapsak oraya iki delik acıp bu far içlerinde olan malzemeleri taksak diğer aracların hani opel astraların farları oluyorya 2003 model modifiye yapmak için hella takılıyor 3 parça oluoyr far o şekilde fiberglass uzerine parça parça uvarlak yıvarlak taksak ferraride ole bir model vardı ordan aklıma geldi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla hocam o dediğinle ben uğraşmak istedim ancak bütçemi denk getiremedim, içindeki farı söktükten sonra aynı büyüklükte plastik ve hella tarzı markaların farlarından alıp kesip biçmen eritip kalıp yapman gerek en son da fiberle şık bir görüntü verirsin ama dediğim gibi maddi olarak yorucak (150-200Tl civarı) işçilik olarakta çok titiz biriyseniz 2 günde tamamlarsınız..

Sabır işi yapmak istedim ancak dediğim gibi maddi olarak uygun olamadım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bunu ben kendim yapamam ki elle nasıl yapacağım eritme filan hiç anlayamam sen biliyorsan anlat ben de kaportacıya anlatırım oyle guzel olur:d

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 yıl sonra ...

arkadaşlar facade Mazda 323f1.6 HB H ayranları diye bir sayfa açılmış parça ve modifiye tarzında çok yararlı bilgiler veriyorlar bir bakın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...