Jump to content

Ankara'da araba yıkama - bakım - boya koruma

gıg90
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

köpük çıktı mertlik bozuldu :D eskiden ne güzel alıyordum fırçamı kovamı zevkle 2-3 saat yıkıyordum guzumu.ama köpük cıktı ben tembelleştim. 8:) artık yapamıyorum veriyorum köpükle yıkıyorlar çizik de olmuyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu köpük olayında ben jant işini sevmedim.Jantları artık sadece köpük tutuyorlar ve sonra duruluyor fakat jant çok fren tozu,yağ vs.biriktiği için iyi temizlenmiyor.Eskiden fırça vuruyordular.Şimdi artık özel ijaz ediyorum ve jantları sünger ile ekstar temizletiyorum.Başında durmadın mı onuda yapmıyorlar çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araba kazınmış izmir yollarında çabuk pislenir yıkamacıya bayan olarak gitmek hep sorun olur araba 45 dk da yıkanır kaput açılır kurcalanır çizik varsa nasıl olduğuyla ilgili sorular sorulur  :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne kaput açması ya :S Arabamı yıkamaya verdiyse ve kaputu açtıklarını görürsem, açıklamak için 15 saniyeleri var yoksa cam çerçeve indiririm valla, öyle saçma şeymi olur. Eli değmişken parçalarıda söksün o ne öyle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaw kızma hemen belki sadece bakıyorlar motor yerinde duruyormu diye..Durmuyor ise ikaz ediyorlar.Ya motorsuz hareket edersen ve sapa bi yerde yolda kalır isen.. :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çimento taşıyan kamyonlardan uzak durun.Benim arabaya kamyonun birinden çimento damlamış ve boyayı yakmış.Şimdi pasta cila yaptırmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaw kızma hemen belki sadece bakıyorlar motor yerinde duruyormu diye..Durmuyor ise ikaz ediyorlar.Ya motorsuz hareket edersen ve sapa bi yerde yolda kalır isen.. :P

Bence adamın kafasının içini açıp bakmak lazım, beyni yerinde duruyomu durmuyomu diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çimento taşıyan kamyonlardan uzak durun.Benim arabaya kamyonun birinden çimento damlamış ve boyayı yakmış.Şimdi pasta cila yaptırmak gerekiyor.

Çok geçmiş olsun, benimde bi arkadaşım benzer bişi yaşamıştı nasıl halletti bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence adamın kafasının içini açıp bakmak lazım, beyni yerinde duruyomu durmuyomu diye :)

Bu konuda haklısın ama unutma bu elemanlar Odtü'de okumadı.. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tabi ki yıkamacıya abartmaması gerektiğini söylüyorum :)

bana vinç tır demeyin mazdayı aldığım gün evin önünde eski arabam park halindeyken vinç duramayıp pert etti ilk göz ağrımdı o benim  :'( hala hasar tespiti yapılıyor....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konuda haklısın ama unutma bu elemanlar Odtü'de okumadı.. ;)

İsterse okusun isterse okumasın kimsenin kızımın orasına burasına bakma hakkı yok  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...