Jump to content

Ankara'da araba yıkama - bakım - boya koruma

gıg90
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ben yanlıs yıkamacıya gırdım pavyondakıler ısletıyomus dıerı arkımın tanıdıgı sora aynen gerı vıtes dıgerıne gıttım adamlar kavga ettı  8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:) bencede çay kahve fln içilen yerler dimi

Tabi tabi  :)

Bu arada oğlumu yıkamayı çok seviyorum ama İstanbul'da ciddi su sıkıntısı olabilirmiş bu yaz o yüzden üzülerek arabamı tozlu tutuyorum bahçede :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her taraftan kaynak suyunun çıktığı benim memlekette dahi yaz aylarında bahçe sulamak,esnafın yolları sulaması vs..yasak bence doğru bir uygulama suyumuz bol diye israfta etmemeliyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eh be bosuna okuyoz valla, şu gecen 1 hafta İzmir de bi oto yıkama mekanı sahibi olsaydım köşeliktim yaf 8:)_dün yıkamacıda durdugum yaklasık 1 saatlik sürede gözümün önünde kuyruklar olustu, 10larca araba yıkandı :o_tabi bu gecen cumartesi aksamı yagan çamurun sayesinde oldu, adamlar camur duasına cıkıp durur artık :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende hala beklemedeyim arabayı yıkatsammı yıkatmasammı diye, saat başı pencereden bulutlara bakıyorum  gerçi hava kapalı ama bi türlü yağmıyo.:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Arkadaşlar reklam olsun istemem ama. Mazdadan önceki aracımda da denediğim ve memnun kaldığım bir yer var. Aselsan'dan arkadaşlarım tavsiye etmişti. Ostim Alınteri Bulvarı üzerinde. Total Benzinliğinin arkası. ARDA OTO KUAFÖR. 312 385 76 36

Şu an Yaptıkları Kampanya fiyatları:

Pasta + Cila + Boya Koruma 75 Lira

İç Detaylı Temizlik 75 Lira

Daha birçok çeşit değişik değişik seçenekler var ama buradan onları yazamıyorum. Belki imkanım olursa broşürlerini scan edip buraya koymaya çalışırım.

Ben işçiliklerinden memnun kaldığım için tavsiye ediyorum yanlış anlaşılma olmasın, şimdi de M3ümü götüreceğim. Detay isterseniz telefon açabilirsiniz bana da sorabilirsiniz. Hoşçakalın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...