Jump to content

Çocuk için araç koltuğu

toronaga77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hocam ilk aylar puset şart. Bebek arabalarına takılanlar kullanışlı olabiliyor. Hatta ilk etapta pahalı gelsede güzel bir puset özelliği olan bebek arabası alırsanız, sonradan alacağınız kaliteli pusete göre daha ucuza gelebilir. Bu arada pahalı ama pusette isofix olmasını tavsiye ederim. Bebek içindeyken her binişte bağla çöz sıkıntı ve zaman kaybı oluyor. Yaşadım biliyorum!

önereceğiniz model varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

önereceğiniz model varmı?

Hocam açıkçası bildiğim bir model yok. Ben normal bir bebek arabası ve ayrı puset kullandım. Bebek arabası ucuz yolluydu ve 1 bebeği zor büyüttü. Yani 2.çocuk olsa yeniden almak zorundayım. Yani kaliteli bir ürün kullandığım için değil kullanmadığım için, o sıkıntıyı çektiğim için kaliteli ürün tavsiye ediyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çocuk için kullanılan oyun parkı oto koltuğu ve pusette ucuza kaçmayın ucuzsa da kalitesiz almayın. Çünkü iki kere almak zorunda kalıyorsunuz ve size kaliteli bir üründen daha pahalıya patlıyor.

Bebek arabası yerine baston puset alın bence yapılan en büyük hatadır bebek arabası almak kaliteli bir baston puset her işi görür hemde çok pratiktir sadece alırken tekerlerin biraz iri olmasına dikkat edin küçük tekerliler en küçük engelde takılıyor.

Oto koltuğunu da kızaklı yatar tip olanlardan alın mutlaka yatarlı olsun yoksa sıkıntılı oluyor ve de 9/36 kg almanız faydalı olacaktır. İsofix falan hikaye sadece maliyeti arttırır alabiliyorsanız alın tabi daha pratik takılıyor alamıyorsanız kemerle bağlanan pratik bir şey alın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çocuk için kullanılan oyun parkı oto koltuğu ve pusette ucuza kaçmayın ucuzsa da kalitesiz almayın. Çünkü iki kere almak zorunda kalıyorsunuz ve size kaliteli bir üründen daha pahalıya patlıyor.

Bebek arabası yerine baston puset alın bence yapılan en büyük hatadır bebek arabası almak kaliteli bir baston puset her işi görür hemde çok pratiktir sadece alırken tekerlerin biraz iri olmasına dikkat edin küçük tekerliler en küçük engelde takılıyor.

Oto koltuğunu da kızaklı yatar tip olanlardan alın mutlaka yatarlı olsun yoksa sıkıntılı oluyor ve de 9/36 kg almanız faydalı olacaktır. İsofix falan hikaye sadece maliyeti arttırır alabiliyorsanız alın tabi daha pratik takılıyor alamıyorsanız kemerle bağlanan pratik bir şey alın.

örnek satış linki vermeniz mümkünmü_?Yabancıyım bu konuya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
2 saat önce, akif can :

BL kasalarda isofix var mı arkadaşlar,ben koltuk üzerinde yazı göremedim de 

Pandizotun oralara bakın yuvaları görememeniz imkansız. O yuvaları kaldırdığınızda çengel yerlerini görürsünüz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Mutlu Tekir :

Pandizotun oralara bakın yuvaları görememeniz imkansız. O yuvaları kaldırdığınızda çengel yerlerini görürsünüz. 

Oradakini gördüm de ben koltuğun arasında sanıyordum,oradan nasıl bağlanacak ki ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...