Jump to content

Mazdanızın kıymetini bilin

Guest ilkem07
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 94 model 323 ümü satıp opel astra f aldım allaha şükür benimkibin bir sıkıntısı yok 98 model 80 000 km de , dedim ilgili siteye üye oluyum bakalım opel nasılmış aman allahım sırf arıza , kronik sorun , millet bıkmış aracından inanamadım , sorunlar üzerine kurulmuş bir site , ama ortam ordada çok güzel hemen yardımcı oluyorlar siz siz olun mazdanın kıymetini bilin , ben 6 sene 323 kullandım 150 000 de aldım 290 000 de sattım sanayi yüzü görmedim , araba alırken iyi düşünün , opelin artıları yokmu var daha bir sağlamlık hissi , iç mekan kalitesi , boya kalitesi , sesssizlik ama bu artılar için riske girmeye değmez ben çok temiz buldum şimdilik sorun yok inşallahta olmaz .

Herkese iyi forumlar .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda6 almadan önce araç ararken Opellere de bakmıştım ve Opel servisi olan bir arkadaşım

"Sana en iyi ve en ucuz servisi veririm ama gide gele akraba oluruz demişti" . O an arayışıma son vermiştim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel demiş abi :D bende şöyle bi diyalog duymuştum nerde hatırlamıyorum

""geçen trafikte gidiyorum 2000 model civarında bir vectra yanımda durdu ama o kadar temizki boyası kaportası inanamadım ve camı indirip sahibine çok temiz arabanız güle güle kullanın dedim araç sahibide bana dönüp sanayiden çıkmadıki melet kullanalım yıpratalım sağolun dedi ve opeli birkez daha tanımış oldum >:D ""

opelin olayı budur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim yeni Mazdalarında boyaları kaliteli.Evo'dan biriyle konuşmuşdum.Arkadaş biz Mazda boyalarından zarar ediyoruz demişdi.Sedefli olduğu için 2 kat yapıyoruz gibi birşey demişdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

opel gm nin elinde..

pek de bir almanligi kalmadi :)

zaten alman piyasasinin yuz karasi..

cok verimsizler ve gercekten hacimlerine oranla cok yakiyorlar..

ayricada sorunlular..

ama diger almanlar iyidir ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

opel gm nin elinde..

pek de bir almanligi kalmadi :)

zaten alman piyasasinin yuz karasi..

cok verimsizler ve gercekten hacimlerine oranla cok yakiyorlar..

ayricada sorunlular..

ama diger almanlar iyidir ;)

eğer opeli alman sayacaksak, almanların en kötüsü ve yüz karasıdır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanayi veya servis elemanlarıyla araç tamir ettirip akraba olacağıma,arada bir yalandan yere çay içme bahanesiyle gidip arkadaş olmak daha iyidir. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...