Jump to content

Mazda 323 92-94 Sedan - Hatchback Kullanma Kılavuzu

Guest _Akhan_
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İndiremedim.  :-[

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times

diye bir hata mesajı verdi  :krrsz:

modemi resetleyip bağladıgınız anda tekrar deneyin işe yarar
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evde de denedim aynı hatayı verdi. Modemide resetledim olmadı  :(

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

Mesajdan anladığım kadarıyla galiba 10 kere indirme hakkı varmış, oda dolmuş. tekrar yüklemek gerekiyor. _Akhan_ yada indiren diğer arkadaşlardan biri tekrar yüklerse çok makbule geçer  :-[

not: şimdi başka bir forumda şu mesajı gördüm

Yani Türkçe meali ,

Bu dosyayı upload eden arkadaş Rapid Premium veya Collector üyesi olmadığından bu dosya günlük 10 kez indirilebilir ve bugün için 10 kez indirildiği için şuan bu dosyayı indiremiyorsunuz .

Bu dosyayı indirebilmek için dosyayı upload eden arkadaş dosyayı kendi Collector hesabına taşımalı veya tekrar upload etmeli . Daha detaylı bilgi için dosyayı silme linkine tıklayın .

Bu arada bir hatırlatma yapalım Collector hesabı açmak ücretsiz .

Bi de yarın deneyelim bakalım  ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
seferihisarlı mazdacı

rica ederim indiremeyenler için alternetif bağlantıları ekledim :)

eline sağlık oğuzhan arkadaşım ben indirdim ama 6 ile 10 bölümlerin arasındaki bölümler yok yani 7-8-9 yok acaba senmi yüklemedin yoksa bendemi çıkmadı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Mrhb arkadaşlar mazda 323 1998 model 1.8 sedanın kullanma kılavuzu olan var mı varsa buradan link verirseniz çok sevinirim yeni mazda kullanıcısıyım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

değerli dostla!

hepinize saygılar klavuzu indirdim ama yağ konusunu anlayamadım. fabika verilerine göre hangi numaralı yağı kullanmalıyız? ben 10-40 kullanıyorum doğru yağ mı kullanıyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Sanırım linkler ölmüş. Uploaded ise indirme yapmıyor kaydet linkine tıklayınca hemen indirme tamamlandı diyor fakat dosya 0 kb gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...