Jump to content

Volvo S40 Hakkında Düşünceleriniz

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

20

• apojitsu

8

• cihan55

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

moda mı oldu bu böyle  ;D  :D

İyi takip etmemişsin...

Önce Uygar sana yazmıştı bende bu yazıya binayen öbür tarafa aynısını yazmıştım.

Yani bi nevi senin öcünü ben aldıydım. :D;D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Arkadaşımın yeni aldığı S40'ı kullandım geçen gün..1.6 motor. Dış dizaynı fena olmamakla beraber içeriye hiç yansıtamamışlar bunu bence. Ön konsol felaket kötü.. Malzeme kötü..Bir de koltuk kafalıklarına çok fena taktım.. Resmen insanın kafasını içine alıyor ve resmen bir insan kafası büyüklüğünde :eek: Ayrıca iç mekan çok dar.. Ben dış görünüş itibariyle daha geniş olmasını beklerdim..

Teknik olarak ise bir kere çok ağır bir araba.. Araba hızlanamıyor, bizimkilerin çok daha seri olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Kesinlikle performans açısından bizimkilerle kıyaslanamaz. Üstelik kullandığım düz vitesti.. Yalnız ses yalıtımı baya iyi. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiiiiiiç değmez o kadar paraya.. O kadar para sadece "volvo"ya veriliyor. Güvenlik açısından bir şey diyemem tabiki, en güvenilir markalardan.. Benim yazdıklarım teknik ve dizayn açısından.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hiiiiiiç değmez o kadar paraya.. O kadar para sadece "volvo"ya veriliyor. Güvenlik açısından bir şey diyemem tabiki, en güvenilir markalardan.. Benim yazdıklarım teknik ve dizayn açısından.. 

bence sadece dış görüntüsü güzel
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim ilk düşündüğüm arabaydı, dış görünüşü güzel, bizimkileri andırıyor zaten... Helin kafalıklar yan darbeler için öyle yapılıyor, zaten parayı da Volvo'nun güvenliğine veriyorsunuz, Almanlar gibi markaya ya da ambleme değil, güvenliğe ilk önem veren ve eşsiz tesisleri olan bir marka, tercih meselesi....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşte "volvo" derken güvenliği kastetmiştim Selman Abi. Çünkü volvo dizayn ve performanstan önce "güvenlik"le adını duyuran bir marka. Sadece dizayn ve performans açısından değerlendirdiğimde bana göre diğerlerinden alt seviyelerde kalıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla ben S40'ların dizaynını da çok beğeniyorum... Aynı dizayn S80'de filan boyut büyüyünce güzel olmuyo ama S40 güzel...

Bizim baba ve amca tayfasında sırasıyla A6, E200 ve S80 var, A6 ve E200'ün içi kamyon kabini gibi kalıyo S80'in yanında. Hatta E200'ün (Avantgarde) içinin bu 3 araba içinde en dandik kabin olduğunu söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...