Jump to content

3 Kollu Orjnal Spoiler

freepixel
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

aynısını bende arıyodum en sonunda sanayide fiberci arkadaşlara yaptırdım

Bende arıyorum ama yok.Ne kadara patladı orijinalinden fark varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buldum wala buldum :D:D:D kalıbını buldum :D isteyen olursa konuşurum ama tekine 125 tl dedi fiberci bi abi yapıyor! ayrıca bize göre çok hoş bi marşpiyelde var fakat kalıp olduğu için resmi yok :S 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal kalıpsa fiyatta biraz daha pazarlık ederseniz uygun olur bence. Ankarada 100 TL civarı bulunur sanırım fiber kalıp olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

323Hb nin orjinal spoileri resimdekinden. Senin kalıpta sanırım bundandır. Boyalı son fiyatını öğrensene yaptırdığın yerden. Ne fiyat verecek bakalım.

323spoiler-origin.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet orjinali kalıbı gördüm zaten! Boya yapmıyor! Ama parça boyayı 35e filan yaptırırm gibi geliyor :) Yinede boyacıya sorar haber verririm..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben hurda araçların üzerinden söktürüp takacam büyük ihtimal böylesi daha ucuza gelicek,, geçenlerde tempra nın kini gördüm boy olarak uyuyor galiba ama tabi bi ton kalıp var kim bilir hangisi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi tane orjinal buldum ama ortadan kırılmış!(enlemesine) ne kadar masraf yapılır ki :) isteyen olursa fiyat sorarım..

fiberci bi 30-40 lira ister kanımca
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Ankarada hurdacılardada yok orjinal 3 kollu spoiler fibercilerdede yok karlıkçı halil var ankarada ençok bu işlerle uğraşan onda bile yok orjinal kalıbı. Bulan olduğu takdirde haber verirseniz sevinirim arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...