Jump to content

Mazda 323 Tavan Güneş Yanığına Kaplama

FATİH38
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar benım 323 sedan ın tavanında güneş yanıgı var diyorumkı 3M vinili karbon veya siyah vinili cektıreyım diyorum sizce mat mı yoksa parlak vinilimi cektıreyım arac yeşil  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

yok hacım 3m kullandık en iyisi piyasa taksilerine giydirme yapılıyor ya araştırdım dedıgın aklıma gelmıştı bu esnek bır malzeme dıger malzemelerde catlama ve dedıklerın oluyormuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yazın Rizeye gitmiştim,baktım bazı taksilerin rengi soluk,arkadaşıma sordum ; bunlar niye böyle dandik boyamı kullanıyorlar diye,ne boyası ya burd boya filan yapılmaz,hepsi kaplama dedi :D kaplamanın solduğunu ilk orda görmüştüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet burdada var bazıları tam net duruyo bazılarıda acayıp solmuş işte vinilidede 3M markayı tercıh edıyorlar :) reklamcılarla paslaşmak en ıdeali bu konuda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

evet burdada var bazıları tam net duruyo bazılarıda acayıp solmuş işte vinilidede 3M markayı tercıh edıyorlar :) reklamcılarla paslaşmak en ıdeali bu konuda

vinil kaplama yapılınca normal boyanmış gibimi görünüyor ben arabamı komple boyatmayı düşünüyorum kaplama yapan bir firma bu işlemin hem daha pratik ve ekonomik yönüyle boyaya iyi bir alternatif olduğunu söylemiş acaba boyatmak yerine komple kaliteli bir kaplama yaptırsam nasıl olur ki (sizinki nasıl oldu )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

İstanbulda bu işi uyguna yapan varsa bende tavan ve kaputa vinil kaplama yaptırabilirim.Aradıklarım hep boyadan pahalıydı. sadece tavanı 300-350 TL ye kaplıyorlardı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Şu an bende düşünüyorum, adanada fiyat arastırması yaptım, 80 ile 300 tl arası degişiyor kaliteye göre tabi..

benm araçta gri en güzel parlak siyah durur dediler..

sizinkini çok merak ettim dogrusu resim istesek eklemeniz münkünmü?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Arkdaşlar benim aracacımda mavi bende ön kaputtan arka bagaja kadar kaplatmayı düşünüyorum.Ama hangi renk iyi durur karar vermedim beyaz mı? siyah mı bagaj tarafında ufak çizikler var gözüme batan hem onlar kaybolsun hemde daha spor bir görünüm kazanmak için yaptıracagım bir kaç haftaya kadar bir fiyat alacagım renklamcıdan sizce hangisi daha yakışır araç avatarımdaki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...