Jump to content

Kapımı Göçürdüler.

h044574
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mrb.

gece parkettiğim mekanda arabama bir şahsiyet sürtmüş ve o anda tüymüş. yapacak birşey yok deyip sineye çektim.

sonuç olarak sol arka kapımda bir karışa iki karışlık ve 1-2 cm derinliğinde bir göçük oluşmuş.

ben kapının iç döşemesini söküp elimle sacuı düzeltmek istiyorum. döşemeyi nasıl sökebilirim, ve dikkat etmem gereken hususlar var mıdır?

yardımlarınıza muhtacım :)

saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kendiniz düzeltmeye kalkmayın boya atmasına neden olursanız boyatmak zorunda kalırsınız kaportacılar boyaya zarar vermeden belli olmayacak şekilde düzeltiyorlar . benim başımdan geçtiği için siz hiç dokunmayın cüzi miktara düzeltiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten biraz çizik de oluşmuş, yani boya gerekiyo.

ayrıca bunun tamiri ne kadara mal olur tahminen,

gücüm yetmezse ben yapacam da, o yüzden soruyorum :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyatı esnatan esnafa değişiyor.dün arabamın arka çamurluğun bir kısmı tamponun bir kısmı boyandı usta abi ne verirsen ver dedi 40 lira yetermi dedim  adam birde dua etti.senin o bolgeye gidecek boya nın tutarı 5tl artı işçilik.en fazla 50tl masrafın olması lazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen bilinçli bir kaportacıya gitmenizi tavsiye ederim kapı göçükleri vs bende yaparım edasıyla başlar genelde ama sonra hemen bana göre değilmiş denir bırakılır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun,Allah beterinden korusun arkadaşım

bu arada istanbulda kaporta işleri daha pahalı,tek parça boyama 150 tl.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...