Jump to content

Karşılama Işıkları...

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tamam, emekliler gibi 3 ayda bir 3 paket şeklinde yollarız daha az masraflı olur :D

tamam anlaştık. 3 ayda 3 paket...

benim 3 aylığı ne zaman yatırır yönetim, daha doğrusu kargoya verir? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya Burak Abi, bak aklıma ne geldi. Sen az daha sabret araba almakla ilgili. Shinari geldiğince benim arabayı vereyim sana. Sen şimdiden de söyle yapılmasını istediğin şeyleri, ben ufak ufak yapayım.. :D :D :D

Allah gördüğümüzden geri koymasın , 1 sene araçsız beklemek çok kolay değil Yunus :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

karşılama ışığı için olan dökümanı bana da gönderirmisiniz ya montaj işini halledeyim bende hoş bir görüntü sunuyor valla. crdxearo@hotmail.com mail adresim benden de biskrem çalışır bi kutu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

karşılama ışığı için olan dökümanı bana da gönderirmisiniz ya montaj işini halledeyim bende hoş bir görüntü sunuyor valla. crdxearo@hotmail.com mail adresim benden de biskrem çalışır bi kutu :D

Gönderildi  :hi:

:egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin fazla zorlamayacak bir modifiye, ama bir tavsiye; kapi esiklerini monte etmeden once kivrimlari tam oturacak sekilde biraz bukmek gerekebilir, yapistirinca nasil olsa duz durur diye dusunme kardesim, kolay gelsin tekrardan; su linkede bir bak istersen faydali olabilir;

http://www.mazdaclubtr.com/22229/mazda3-logolu-isikli-kapi-esigi-resimli-montaji/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eyvallah hocam.miras değil alın teri,onur sağolsun diye arabanın arka camına adını yazdırcam bu gidişle :D

Estagfurullah kardesim ne demek, bi faydamiz dokunduysa ne alaa :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 yıl sonra ...

Forumda eski konularda işime yarayacak ne var diye dolaşırken burda buldum kendimi. Yıllar geçmiş ama bir umut işte bizimkisi. Rica etsem bana da mail atabilir misiniz montaj şemasını?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...