Jump to content

Volkswagen Eos

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

12

• SWeeT6six6

16

• mazdamx-5

13

Okan etme gözünü seveyim,her modeli Mercedes ten pahalı olmalı bana kalırsa  8) Mercedes in hiç bi modeli yok ki BMW den daha güzel yapmış diyeyim  8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan etme gözünü seveyim,her modeli Mercedes ten pahalı olmalı bana kalırsa 8) Mercedes in hiç bi modeli yok ki BMW den daha güzel yapmış diyeyim 8:)

S sınıfı şu anda yer yüzündeki en "komple mükemmel" otomobil olarak geçmekte Volkan, 7 filan dinlemez siler süpürür yani... :D

EDIT: Mercedes'in S ve CLS serileri hariç hiçbi modelini beğenmem ben de, SLR filan da dahil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani... Arada en az 80.000 € fark var belki ama o paralara çıkan adamlar için genellikle M6 almak mantıklı değil bence.

BMW'nin en pahalı modeline binmekle Ferrari'nin en ucuz modeline binmek arasında her açıdan dağlar kadar fark var...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi baktım 630i modeli 134.736 Euro,bence 3.0 litre motor hem yeterli hemde o parayı çok fazla hakediyor  8:)

135.000 € dediğin 250 milyar, hiçbi şekilde hiçbi BMW, Mercedes, vs. hak etmez o parayı bence...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla benim düşünce sistemim Maybach alacak kişilerinkinden farklı. Elbette Maybach alan adamın kalan her şeyi tam, artık prestij olsun diye alıyoru bunu. Ama yani Maybach'in de 250 milyar olmadığı malum, en azından 1 trilyon para verirsin buna, ki bence feriştahı gelse 1 trilyon paraya değmez...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence Mercedes'lerin bu son modellerinin içi BMW'nin klasikleşmiş konsoluna 100 basar.. Her ne kadar Bmw'lerin dış görünüşü daha güzel olsa da, Mercedes'in 2007'den sonraki modelleri BMW'yi geçer bana göre.. Şöyleki....

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence Mercedes'lerin bu son modellerinin içi BMW'nin klasikleşmiş konsoluna 100 basar.. Her ne kadar Bmw'lerin dış görünüşü daha güzel olsa da, Mercedes'in 2007'den sonraki modelleri BMW'yi geçer bana göre.. Şöyleki....

Yok Mercedes illa eski modellerden birşeyler kullanacak arabasında. Vites topuzu ilk anda dikkatimi çekti. Adamlar bıkmamışlar hala...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...