Jump to content

Volkswagen Eos

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

12

• SWeeT6six6

16

• mazdamx-5

13

Sizdede hiç zevk yokmuş be mercedes vito yu Wolsvagenin dolmuşuna tercih ettiniz  :P

Ah Caravelle'nin kısasını getirseler Türkiye'ye... Minivan getirdiler zamanında ama 80liraya kim alır onu Ertex gibi bir firma varken... Zaten tek tük piyasada.

Gerçi ben alıştım; bir ara ciddi ciddi babamı ikna etmeye çalışmıştım Caravelle alalım diye. Az kalsın dayak yiyordum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu dışardaki arabalardan bahsetmeyin olana bakın o sınıfta vito ve viano nun üstüne yok işte fiatıda iyi caravelledan ucuz

Abi mesajımı okumadın demin sanırım. O dediklerinin yeni kasaları (Viano zaten yeni :P ) arkadan itişli biiiir; donanım yok araçlarda ikiii. Bence tasarımı da kötü ama bu zevk meselesi tabii.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeniler arkadan itişlimi  :-[ aslında yeni kasaları bende sevmedim eski 2002 ye kadar galiba olan kasalar daha güzel 99 modelini 2 yıl kullandım(patronundu)süper bir arabaydı bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadan itişli aracın kullanımı zordur, kara buza gelince dans etmeye başlar vs. vs. Sonuçta spor araba değil bu :) Hayır önceki kasasının önden çekişli; sonrakinin arkadan itişli olması çok enteresan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya şu Mercedes ler bana çok itici geliyo yaa,öyle böyle değil yani...Mazda yı bile tercih ederim herhangi bi Mercedes modeline  :fiuw:

:eek: walla mı abi? :eek:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadan itişli aracın kullanımı zordur, kara buza gelince dans etmeye başlar vs. vs. Sonuçta spor araba değil bu :) Hayır önceki kasasının önden çekişli; sonrakinin arkadan itişli olması çok enteresan.

Eğer kilitli defransiyel varsa dans etmez Enes abi benim bildiğim ki Mersoda kesin kes vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya benim düsüncem hep farklıdır bu arabaya verilen para konusunda_gidip 150 milyar verip dikkat cekmeyen bi araba alacagıma, gider eski bi rx-7 ya da supra alır elden geciririm_ya da bi 350z te olabilir veya rx-8 ama o parayı gidip mercedes e, bmw ye ya da audi ye verecegimi zannetmiyorum_ha nolur yasımı basımı alırım sonra gider bu markalardan birinin jipini alırım o olur_onun dısında saydıgım arabalardan birini alırım_gerci nereye alıyom neyi alıyom yaa :D babamın kulagına giderse küfrü yerim valla, aramızda kalsın :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...