Jump to content

93 model 323 hb...değerli yorumlarınızı bekliyorum

lazaruz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar...mazda arayışım sürüyor ve bir tane almakda kararlıyım...

bugün 93 model 323 hb 1.6 buldum..araba sahibinin dediğine göre 155.000 km de ve klimalı..4 cam otomatik direksiyon hidrolik...tüp yok ve motor karbüratörlü...ön camı catlat..bu şartlarda bu arabaya 6.000 ytl verilir mi?(gerci sahibi 6.500 istiyor ama pazarlıkla bu fiyata getirmeye calışıcam)arac benzinlide 400 krş yakıyormuş..buna tüp takarsak şehiriçi kaça kadar düşer..acill yorumlarınızı bekliyorum

mustafa dostum senin yorumlarına ve tavsiyelerinede ihtiyacım var..

not:bu ilk aracım olacak

i-38811.jpg

i-38812.jpg

i-38813.jpg

i-38815.jpg

i-38808.jpg

i-38816.jpg

i-38817.jpg

i-38819.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6000 tl ye kaçırma derim,araç resimlerde görüldüğü gibiyse her zaman o parayı yapar,lpg taktığında bu aracın yakacağı maksimum oran km de 20-25 kuruş arasıdır,izmirde olsa bu araba 7500 tl bilgin olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

17 senelik bir araba ve 155.000km .İlk sahibiyse diyeceğim yok ama 3-4.cü ise düşünürüm.Klimalı olması iyi bir avantaj.Ne olursa olsun 6000 TL güzel fiyat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Arabayı tanımıyorum ama sol sinyalin duruşunda bir tuhaflık var. Aynalar da çok kötü durmuş. Kendi orjinal aynaları duruyorsa mutlaka al onları arabayı alırsan. 6 bin lira çok değil ama iyi bir kaportacı ve motor ustasına göster arabayı. Bunun dışında mutlaka ama mutlaka arabayı liftte kaldırtıp altına bakın, ön takım, travers v.s. iyice kontrol ettirin. Bu arabalarla kaldırıma patlayan çok kişi biliyorum. Üst tarafta bişey yok ama arabanın altını gilette mach3 le tıraşlamışlar gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arabaya baktım ve son tarafdan kazalı oldugunu öğrendim..2 kapı işlem görmüş..camurluk -far-sinyal değişmiş..kaputta orjinal cıkmadı..aynı zamanda mustafa hocam dediğin cıktı ve arac motoru alttan darbe almış..walla bravo resme bakarak anladınız...

mümkünse şu ilanlardaki araçlarla ilgili yorumda yaparsanız sevinirim...

http://www.sahibinden.com/memurdan_hastasina-_temiz_mazda_3_23-61WQQaXQQ24768105WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto&photo=9#mega

http://www.sahibinden.com/takasli_f_16_yer_ucagi-18WQQaXQQ24722256WQQpXQQdisplayitem

ikinci ilandaki eleman sağ camurlukda kısaca etek altı boya istiyor dedi..onun dışında sorunsuz diyor..ama arabanın motru fazla km de...350.000 falan...bu 2 araç hakkında fikilerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siyah olana ben güvenmedim.Açıklama bölümüne 140 beygir yazmış.94 model araba nasıl 50.000 Km olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

aynı zamanda mustafa hocam dediğin cıktı ve arac motoru alttan darbe almış..walla bravo resme bakarak anladınız...

kehanet değil. bu arabalar kafadan çok kayma yapar.

bu yüzden de adam limitlerin üzerinde viraja girdiğinde direksiyonu çevirir ama araba dönmez ve doğruca kaldırıma yallaaahhh.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kehanet değil. bu arabalar kafadan çok kayma yapar.

bu yüzden de adam limitlerin üzerinde viraja girdiğinde direksiyonu çevirir ama araba dönmez ve doğruca kaldırıma yallaaahhh.

bu senaryo bana bi kaç yerden çok tanıdık geldi nedense  :tey:

benim aracımda 17" jant olmasına rağmen benzinde 280krş yakıyor ayrıca son sustrucu değişimi abart egsoz var, lpg sini kendim ayarladım 190krş şehir içi yakıyor herkez hayretler içinde kaldı (tofaşcılar desem daha doğru olur) mustafa abininde dediği gibi önden darbe almış farlar ve parklar garip duruyor aynalar elektrikli ayna değil sanırım orjinal aynalarının başına bi iş geldiği de ap açık ortada...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...