Jump to content

Mazda Yetkili Servislerde Bahar Kampanyası

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba

Yetkili servisler listesinde Trabzonu göremeyince mazda web sayfasına bakayım dedim.Fakat 2 farklı mazda web sayfası var.Birincisi www.mazda-tr.com , ikincisi www.mazda.com.tr .Birinci adreste Trabzonda yetkili bir bayi yada servis görünmüyor.Ama ikincisinde Trabzon yetkili servisi var.Trabzondaki servis kapanmadı,aktif çalışıyor.Sizce bu farklılık nedendir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk adres yani mazda-tr, Mazda Avrupa'nın iki yıldır sürdürdüğü kendi dağıtım ve bakım ağının sitesi, diğeri önceki distribütörün sitesi, orası güncellenmiyor uzun süredir ve aralarında davalar var, devam ediyor..

Trabzon'da çalışan bir servis varsa ve mazda-tr de adı geçmiyorsa şu an için resmi ve yetkili olması mümkün değil, özel servis olarak düşünün...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 5 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
9 saat önce, Böcek :

Arkadaşlar bahar kampanyası filan varmı bu sene

GALAXY J7

Geçen sene de olmadı, bu sene de olacak gibi görünmüyor. Artık Mazda sadece kışa girerken yapıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Bu sene sonbahar kampanyası olacak mı? Ona göre 18'''lik jantlara geçmeyi düşünüyorum eğer kampanya olursa, olmaz ise 19''ler ile devam edeceğim, kış lastiğini ona göre alacağım arada kaldım :/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, Batuhan79 :

Bu sene sonbahar kampanyası olacak mı? Ona göre 18'''lik jantlara geçmeyi düşünüyorum eğer kampanya olursa, olmaz ise 19''ler ile devam edeceğim, kış lastiğini ona göre alacağım arada kaldım :/

Ekim sonuna kadar kokusu çıkar bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, Batuhan79 :

Bizim de merakla beklediğimiz bir haber. Bilgi alınca paylaşacğaımızdan emin olabilirsin :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...