Jump to content

İlk kazam

AhmetKurt
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar bu akşam aracımı park ederken ilk kazamı yaptım.Normaldir dedim kendime ama canımı sıkan başka bi sey var arkadaşlar.arka park sensörü uyarı yapmadı neden acaba diye bilen arkadaşlara sormak istiyorum.çarptığım yer köşe idi.Bi şey daha danışmak istiyorum sizlere.Arka tamponda ,çarpmanın etkisiyle küçük bir deformasyon oluştu bir de arka stop camı kırıldı.stop camını değiştirmek için kasko kullanmalımıyım acaba,tamponu da auto king'de yaptıra bilirmiyim.SAYGILAR

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Stop cam değil plastikse stop 2002 2001 2000 ... vs yerler uygun fiyatlara yapıyorlar tampon için autokingden bende gün aldım 5 mayısa verdiler geçmiş olsun allah daha buyuk kazalardan korusun nazarlık olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kitapçıkta; sensörlere fazla güvenmeyin diyor, yanlış bilgi verebileceği durumları sıralamış:

- Açısı farklı olan cisimlerde ışın dik yansımaz, geri gelmez başka yöne kırılır (seninki bu galiba)

- yuvarlak, bayrak direği gibi cisimler,

- çok ince tel halat urgan gibi cisimler

- tamponun altında sinyal görmeyen alan

- tamponun üstünde siyan görmeyen alan

- sensörleri kapatan toz, kar veya buz katmanı

....

gibi sıralamış, yani sensöre fazla güvenmemek gerekiyor arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam arkadaş haklısın galiba, sanırım çarptığım yer sivri bir köşe olduğu için sensör algılıyamadı.verdiğin bilgi için teşekkur ederim yani bundan sonra sensöre fazla güvenmemek gerekiyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aydınlatığınız için sağolun bir deniyecem bakalım ne diyecekler,bu autoking de biraz zaman alıyormuş ama ne yapalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, kasko acentenizi arayıp bir konuşun ya da önce poliçenizi iyice bir okuyun, böyle ufak şeyler için çoğu şirket hasarsızlığı bozmuyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

büyük geçmiş olsun nazar diye değerlendirmek gerek...

:nazar:

sensör orjinal mi ? yatay ve dik çapraz olarak tam mevkisinde miydi acaba çarpttığınız nesne ??

ve bu gibi küçük kazalar için kaskonun bozulması taraftarı değilim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...