Jump to content

Desen... Sizce Nasıl?

OveRMinD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bi yerde benim Zibidi'nin aynısının üstünde görmüştüm ama bulamadım şimdi, o yüzden canımız ciğerimiz NFS Carbon'a sarıldım...

Bugün bi arabada gördüm, araba neydi hatırlamıyorum ama beyaz üstüne mavi çizgiliydi, sanırım Ford'du, onlarda var o tarz şeyler.

Sizce nasıl olmuş? Renk olarak da metalik gümüş daha güzel olur, bilgisayarda bu kadar çıkıyo... :D

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

15

• NeBiAnd

6

• SWeeT6six6

26

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Bu arada bu çizgi olayı bence hiç yakışmamış

Deme ya... Ben de çok beğendim... Bu olmazsa tam ortada bu çizgilerden 1 tane ve iki yanında ince çizgi olabilir diye düşündüm... Veya bu ikisinin toplamı kalınlığında tek bi çizgi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence hiçbir şekilde gitmez abi buna. Mesela bence Fiesta'ya gidiyor ama bizim arabanın tasarımına hiç uymamış.

Bence de tam tersi, araba da uzun zaten, çizgiyi çok yakıştırıyorum...

Düzgün olabileceğinden emin olsam, bi de biraz gaz verse biri yaptırırm ama...

Bi de arabanın altından belli bi kısmı komple beyaza boyatma olayı da çok güzel olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben yapacağımı daha önce söyledim,kaputu siyah yaptırıcam ben  ;)

Fiber görünümlü birşeyler olsa belki güzel olabilir ama kırmızı arabada siyah çok şık durmaz zannımca.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle katılıyorum. Ben hiçbi şekilde tek bi parçanın farklı renk olmasını (karbon kaput, karbon görünümlü benzin deposu kapağı, karbon görünümlü sütunlar, her türlü krom, vs.) beğenmiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen aslansın,sen kaplansın seni kesseler acımaz manyak mısın seeen  :2funny:  :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiber görünümlü birşeyler olsa belki güzel olabilir ama kırmızı arabada siyah çok şık durmaz zannımca.

ben karbon kaput istiyorum aslında ama,malesef yok Türkiye de  :-\
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de tam tersi, araba da uzun zaten, çizgiyi çok yakıştırıyorum...

Bi de arabanın altından belli bi kısmı komple beyaza boyatma olayı da çok güzel olur...

Abi o kolay; gönder yandan çekilmiş bir fotoğraf. Photoshop'la bakalım hemen :) (Hemen derken yarın :D )

Kesinlikle katılıyorum. Ben hiçbi şekilde tek bi parçanın farklı renk olmasını (karbon kaput, karbon görünümlü benzin deposu kapağı, karbon görünümlü sütunlar, her türlü krom, vs.) beğenmiyorum...

Özellikle koyu tonda bazı renklerde düz siyah kaput güzel olabilir. Mesela benim titanyum gri de body kit felan da olsa; siyah kaput güzel durur gibime geliyor. Aynı şey beyaz araçlar için de geçerli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Niye Volkan ya, daha araba almadan önce bile çok beğenirdim bu çizgi ve alttan belli bi kısmı komple boyatma işini. Bilgisayarda Nascar oynardım, onda vardı, istediğin şekilde desen çizebiliyodun, ordan kaldı bu hastalık, gerçekten çok yakışıyo...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben karbon kaput istiyorum aslında ama,malesef yok Türkiye de  :-\

Ben neden fiber yazdım ki; karbon demek istiyordum sanırım; ya da ne demek istediğimi bende bilmiyorum. Galiba uyku saatim geldi  :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Göndereyim valla var tam yandan fotoğraf... Nereye yolluyoruz? :D

Dediğim gibi, ben tek bi bölümün geri kalandan farklı renk olmasını sevmiyorum, rengin ne olduğu önemli değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben neden fiber yazdım ki; karbon demek istiyordum sanırım; ya da ne demek istediğimi bende bilmiyorum. Galiba uyku saatim geldi  :krrsz:

Fark etmez ya, karbon dediğin şey de karbon fiber :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özellikle koyu tonda bazı renklerde düz siyah kaput güzel olabilir. Mesela benim titanyum gri de body kit felan da olsa; siyah kaput güzel durur gibime geliyor. Aynı şey beyaz araçlar için de geçerli.

Enes etme eyleme,griye mi daha çok yakışır yoksa kırmızıya mı,bi gözünün önüne getirsene  8:) kontrast renkler kırmızı ve siyah  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...