Jump to content

Hız Sabitleyici (2010+)

erbt
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar hız sabitleyici konusunda ne düşünüyorsunuz. Bu aralar heveslendim taktırmak için gerçi yetkili serviste yokmuş, belçikadan getirilebilir dendi orda da yokmuş. Sanırım Mazda paraya doymuş  :sopa: arabalarımız sorunsuz  diye pek yedek parça vs uğraşmıyorlar galiba. Neyse konuya gelirsek kullananlar varsa fikirlerini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İmzadan anlaşıldığı kadarı ile OV ama sonradan takılanlarda ne kadar verim alınıyor bir sormak lazım. Çok uzunyol yapıyorsanız anlamlı ve keyifli , fiyatı makulse.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uzun yolda şahane birşey. Sağ ayağın kasılması derdine son veriyor. yakıt tasarrufu yapıyor. güzek bi şey. tuşlarla hızlandırıyorsun bilgisayar oyunu gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

merhaba...ben 25 aralık 2010 da taktırım hız sabitleyiciyi..gayet memnunum...zaten direksiyonun iki yanında bunun için yer ayrılmış...aynı impresivdeki gibi hiçbi fark yok....ben kocaelide taktırdım..haldızlarda....arabam 2011 mazda3 touring A/T kristal beyaz.....fiyatı ise KDV dahil 450,00 TL.  ömür boyu garanti...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu kadar ucuzmuymuş sonradan yaptırmak.eğer eski kasalara olursa bende yaptırıyım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim kuzuda zaten standart.ama keyif,zevkli sürüş bir yana,gerçekten yakıt tasarrufu konusunda muhteşem.hele uzun yola sık gidiyorsanız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim araç manuel ev-iş arası her düzlükte kullanıyorum hız sabitleyiciyi. kullanmadığım zamanlarda gaza bastıkça basasım geldiği için yakıt sarfiyatını inanılmaz etkiliyor, şuan ortalama 7,6lt. yalnız bizim hız sabitleyicilerin şöyle bi sıkıntısı var; hız sabitleyici üstünden akselerasyonda araç silkeleniyor. daha önce konusu geçmişti, servise sorduklarında normal demişler fakat pek hoş değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hız sabitleyici konusunda ne düşünüyorsunuz. Bu aralar heveslendim taktırmak için gerçi yetkili serviste yokmuş, belçikadan getirilebilir dendi orda da yokmuş. Sanırım Mazda paraya doymuş  :sopa: arabalarımız sorunsuz  diye pek yedek parça vs uğraşmıyorlar galiba. Neyse konuya gelirsek kullananlar varsa fikirlerini bekliyorum.

Bence düz viteste de çok faydalı. Uzun yolda çok rahatlık. Hem yakıt kullanımı bile düşüyor.

Kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende ilk zamanlar bilmeden MT de işe pek yaramaz diyordum. Ama Pamıkla birlikte bu tezim çürüdü. AT MT farketmez iyi iş görür bu kruyz (şevrole olmayan, İbram) kontrol.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende ilk zamanlar bilmeden MT de işe pek yaramaz diyordum. Ama Pamıkla birlikte bu tezim çürüdü. AT MT farketmez iyi iş görür bu kruyz (şevrole olmayan, İbram) kontrol.

Kesinlikle, zira bende var, benden çok kullanıyo arabamı namussuz kruyz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

PARMIK KİM?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende organik versiyonu var.

120 kilometrenin üzerine çıkarsam fırça atıyor.

Uzun yolda uyumuyor.

Kamyon geçerken izin alıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...