Jump to content

Karbon Kaplama

Guest mefuhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet yaa benimde arka bagajın plastikleri cızıklar felan var carbon fiber kaplamak istiyorum nerden bulabilirim acaba bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar ucuz diye 600 700 1000e ıscılıgınden emın olmadıgınız yerde yaptırmayın alfa romeo gtye yaptırdık mat siyah 6 ayda heryeri açıldı ıyı bır ıscılık nerden anlasılır benım dıkkat ettıgın farlar tamponlar ve bılımum egık zor kaplanan parcalar sokulup oyle kaplanmalı yoksa hepsı acılıyor kaplatıcaksanız folyonun markasına cok dikkat edin ucuza kaçarsanız sokerkende bir dert 300 lirada boyacıya borclanırsınız agzım yandı ufluyorum :):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir arkadaşın 350z'i aynen bu şekilde mat siyah kaplı.. arabayı basıp siyah jant yapsa muhteşem ötesi olur ama geri kalan her şey orjinal, muhteşem ötesi olmasa da çok güzel duruyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...
Guest metin_4154

Geçen bende Adapazarı'nda birisiyle görüştüm burada hiç olmadığını ve arka cama reklam yazarsam 850 tl'ye yaparım dedi parçaları sökücek ve öyle yapıcak.İşçiliğide on numara ama karar veremedim hala :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün Bursa Koruparkta Bir adet x 6 ve AMG 55 vardı. Bir firma tanıtımı için. 150 ile 3000 arası değişir dediler. Ama x6 nın mat kaplaması güzeldi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...