Jump to content

..:: Infiniti FX45 ::.. Kalp rahatsızlığı olanlar bakmasın

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 56
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

5

• Uygar

16

• mazdamx-5

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

bitiyorum bu alete yawf herseyiyle 4 4lük :clap:_bunun bronz rengine bayılıyorum jantlarda krom 8)_yanlış anlaşılmasın krom jantı bi buna yakıstırıyorum yoksa bayılmıyorum krom janta ;DO0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın içinden akan kalite ve ısıtmalı deri koltuklar soğuk kış günlerinde içinde oturulması için kendisine rüya gibi bir şekilde çağırıyor.  :eek:

Ben soğuk ve bol karlı havalarda özellikle bizim infinitiye oturup BOSE keyfinde müzik dinlemeye bayılıyorum.  :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın içinden akan kalite ve ısıtmalı deri koltuklar soğuk kış günlerinde içinde oturulması için kendisine rüya gibi bir şekilde çağırıyor.  :eek:

Ben soğuk ve bol karlı havalarda özellikle bizim infinitiye oturup BOSE keyfinde müzik dinlemeye bayılıyorum.  :o

bizim bi akrabada vardı bundan  :ohmy: böyle bişey yok ya araba demeye bin şahit lazım  ;D

adam gaza bi basardı kafamı öne alamazdım  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok "heveslik" alet bu. Dikkat ederseniz tüm 2. el satışları 8000 - 10000 km'de. Nedeni de dizelinin olmaması. Bi süre sonra sahibinin belini büküyo...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu anlattıklarını okuyunca Mazda 6 yı anlatıyormuşsun gibi geldi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Walla biz arabamızı 26.000 Mil de iken ( ~40.000km) aldık. Araç bayandan dı çok temizdi 36.500 $ gibi bir rakamdan almıştık 2,5 yıl önce.

Bu yüzden 2. el araçlarda inanılmaz avantaj sunuyor bu amerikan araçları. Bu infinitiden de inşallah 2. el alacağız. Sıfırı 100.000 $ gibi bir fiyat isterken 10.000 veya 30.000 arası araçlarda bu rakam 60.000$ gibi rakamlara iniyor. 40.000$ kar gibi görünüyor. Bu araçların temiz 2.elini bulmak tabi iş. Ama eskisi gibi araçlar 100.000 km ye gelince ölmüyor artık. Yeni nesil araçlarla 500.000km yapmak bile araçta gözle görülür bir tahribata neden olmaz diye düşünüyorum. bu 40.000 $ kar ile de benzin ve vergi masraflarını gönül rahatlığıyla harcayabilirsiniz  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim şirketin karşısında var.  Sürekli görüyorum ve hakikaten çok şık. işin gerçeği pekde sınıflandıramıyorum ne jip ne değil..

Ama olsa hayır demem :D Benzin tüketimine de ses çıkartmam :D . Olmadı Adana'daki amcam gibi gaz taktırırım :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...