Jump to content

Cam filmi yaptıracağım

mr.woox
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2 fotoğraf aynı mesajda yollanmıyor sanırım :(

fotoları akşamüstü saat 7.30 gibi çektiğimden olduğundan daha koyu göründü.

post-2158-141695281458_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaşlar :clap: :clap: polisler artık bu cam filmi işini çok ciddiye alıyorlar ben ceza yedim ve ihtar aldım :fiuw: :fiuw: sakın 3 numara cam filmi yaptırmayın aracın arka camından bakıldığı zaman içi gözükecekmiş yoksa yandınız.....ihtar cezası 60 tl 5 ceza puanı söktürmezsen 160 tl 20 ceza puanı :clap: :clap: dikkat edin.... 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada ben cam filmlerimi söktürdüm şimdi ön yan camlara 1 arka camlara 2 numara cam filmi taktırdım Solar master sökme takma işi bana 200 tl ye mal oldu... :clap: :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

LLumar marka 2 numara güvenlikli cam filmini yaptırdım. haftasonu fotoğrafları paylaşacağım.

fiyat nakit 350 TL.

bende lumara yaptırdım yaklaşık2 ay oldu ben bence bira pahalı olmus hangı şubede yaptırdın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Benim şubat tan beri filmler 2 numara olarak bulunuyor ve sis farlarımda sürekli açık. Ancak ne istanbulda nede Antalyada şimdiye kadar hiç kimse durdurmadı. Çevirmelerde bile görünce geç diyorlar. 2010 Mazda3 ler bence garip bi şekilde polisin geç demesine sebep oluyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar :clap: :clap: sakın 3 numara cam filmi yaptırmayın aracın arka camından bakıldığı zaman içi gözükecekmiş yoksa yandınız.....ihtar cezası 60 tl 5 ceza puanı söktürmezsen 160 tl 20 ceza puanı :clap: :clap: dikkat edin.... 8)

Desene ben ayvayi yerim türkiyeye gelsem benim arabaylan :D

Gece arkadan baktiginizda hic birsey gözükmüyor. Zaten o yüzden yaptirdim ben filmi birde tabi icerisi daha cabuk isinmasin diye.

Bence sacma birsey aslinda. Yan camlarin hepsini filmletir ona kizma ama arka cama film taktirdi diye adama ceza kes ben böyle birsey ne gördüm ne duydum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Desene ben ayvayi yerim türkiyeye gelsem benim arabaylan :D

Gece arkadan baktiginizda hic birsey gözükmüyor. Zaten o yüzden yaptirdim ben filmi birde tabi icerisi daha cabuk isinmasin diye.

Bence sacma birsey aslinda. Yan camlarin hepsini filmletir ona kizma ama arka cama film taktirdi diye adama ceza kes ben böyle birsey ne gördüm ne duydum.

almanyada siyah cam yasak değil mi ? polis birşey demiyor mu sizin aracınıza ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayir yasak degil zaten tüm Camfilmleri belirli TÜV testlerinden geciyor.

Testlerde Tüv belge veriyor.

O belgenin polise gösterilecek daha dogrusu görmesi gereken yasalari yaziyor ve onaylandigini yaziyor onu ufak bi dökümanini yaninda tasimak mecburiyetin var.

O dokümani cam filmi cekildiginde sirketler hemen yaninda veriyor.

Almanyada sirf arka camlara film cektirebiliyorsun. Ön yan camlara film cekmek yasak.

Buyur resimleri burda :)http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,12633.40.html

Önden araba gelip iceri aydinlatirsa ozaman cok az birsey gözüküyor ama kac kisi var arabada onlari tespid edemezsin yani tam istedigim gibi oldu aslinda :D

Ilk zamanlar biraz tuhaf geldi geceleri geri sürmesi ama yan aynalarlan alistigim icin pek fazla problem cekmedim.

Ama valla birdaha yaparmisin deseler YAPARIM :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Arkadaşlar Sonax tan cam filmi yaptırmayı düşünüyorum.Ama yaptırıp yaptırmama konusunda

hala tam karar verebilmiş değilim.

Ön iki kapı camı  Açık

Arka iki kapı camı ve bagaj orta.

Ön cam ve sunrof yok.

Fiyat normalde 450 imiş ama bana 350 TL.

Sizce fiyat nasıl.ve kullanışlı oluyormu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...