Jump to content

Carbon Folyo Kaplama...

SalihÇakmakçı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kararımı verdim; sadece kaputu kaplattıracam. Siyah olacak yine ama parlak siyah olmalı, yoksa metalik siyah üzerinde mat siyah iyi durmaz herhal. Bu yaz memlekette yaptırırz inşallah. Bu arada Denizli'de bu işi yapan işinin ehli bir yer biliyorsanız adres  verin arkadaşlar. ( Aydın, Nazilli, Muğla ve çevresi de olabilir.)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece düğün için yapacaksan ruhsata işletmene gerek yok bence. O gün şansına polisin gelin arabasını çevireceği tutarsa aracı bağlar ama 1 haftalık bir izin kağıdı verir. 1 hafta içinde folyoları söküp muayene istasyonuna giderek renk tespiti yaptırırsın, sonra emniyetten bağlama kararını iptal ettirirsin.

yok abi yaptırırsam mahalle baskısına oranla biraz gezerim :D doğrusu bülent abi senin ne diyeceğini cidden merak ediyorum şimdiden :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

böyle abinin alnından öpülür işte.yoksa pembe arabaya binermi hiç.demi agam :) :)

aynen bize ters ama marjinal olacağı kanısındayım özellikle karşı cinsin tepkisine göre belli bir süre kullanırım belki  :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kararımı verdim; sadece kaputu kaplattıracam. Siyah olacak yine ama parlak siyah olmalı, yoksa metalik siyah üzerinde mat siyah iyi durmaz herhal. Bu yaz memlekette yaptırırz inşallah. Bu arada Denizli'de bu işi yapan işinin ehli bir yer biliyorsanız adres  verin arkadaşlar. ( Aydın, Nazilli, Muğla ve çevresi de olabilir.)

Madem aynı renk yaptıracaksın.O zaman şefaf yaptır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fazla durmadı benim bildiğim kadarıyla zaten ilk yaptırdığında hatalar vardı sonradan tekrar yaptırdı diye biliyorum daha sonrada o da sökülmüştür sanırsam. Geçtiğimiz aylarda da aracın ilanını gördüm erzincandaydı galiba araç.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

dışı bilmem ama çok hoş iç kaplamalar var ustaya bile gerek olmadan fiyatlar da uygun ebay e bakın derim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar selam ,

kuzumu en sonunda mat siyah kaplama yaptırabildim Buradan GMG garage Mustafa beye saygılar

müthiş işcilikleri var

http://www.gmggarage.com/index.php?option=com_content&view=article&id=79

tek sorun önüne gelen durdurup abi bu nedir , kaç para tuttu gibi meşguliyetler oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaplama neden iyi olmuyor ?? çünkü araçta lokal boya ve macun varsa oldugu gibi boyayla geliyor kaplama sökülürken ne yaparsanız yapın parlatamıyorsunuz (bazı insanların isteği) değişiklik yok araç hep aynı standart tek renk, benm tercihim kople şaffaf kaplamak olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

taş izlerini kaybetmekte ıyı bır cözüm  carbon folyo kaplamak  zamanla matlasıyor  kuruyken  sılmemek gerekıyor cızılıyor daha berbat bır goruntu oluyor normal boyada ınce cızıklerı pasta cilayla gıderebılıyorsun folyo  da yapıcak birsey kalmıyor cızıklerı gıdermek ıcın  ama yınede aracın kaportasını korumanın özellıkle on kaputu  ıyı bır cözüm bencede

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman galeriden alır almaz şeffaf kaplatmak lazım. Sorun olmaz değil mi?

Bu biraz, arabaların koltuk laylonlarını ! :D iki senede çıkarmayanlara benzemedi mi? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sıfır yada ayarında bi araba alırsam benim aklımda şeffaf folyo var.birkaç sene sonra söküceksin boyası hala ilk günkü gibi çıkıcak.çizileceği zaman folyoyu yırtıp alta geçmeside zor.arabayı baya korur >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende aracı ilk aldığımda ön tampona yaptırayım dedim. Fİyat almıştım 400 lira dediler. Fiyat yüzünden vazgeçmiştim. ileride tamponu değiştiririm veya boyatırım dedim bu paraya.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende aracı ilk aldığımda ön tampona yaptırayım dedim. Fİyat almıştım 400 lira dediler. Fiyat yüzünden vazgeçmiştim. ileride tamponu değiştiririm veya boyatırım dedim bu paraya.

İlk zamanlar hep pahalı oluyor. Sonra yaygınlaşmaya başlayınca ucuzluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...