Jump to content

Tombak'ında Lepegelenme zamanı geldi

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar uzun zamandır inat etmeme rağmen bu kadar dayanabildim.

Artık LPG zamanının geldiğini düşünüyorum. Çünkü yeni bir araba alma ihtimalim (Sayısal hariç :D ) 4-5 sene için çok zor.

Sizlerden en iyi hangi markada verim alır ve sorun yaşamam? Diğer tüm Mazda modellerin LPG konularına baktım. Çeşitli markalar var gündemde. Ama tek bir ortak nokta var. O da iyi işçilik.

Emreye PM attım, bakalım ne cevap verir? Taksit vs. olur mu?

Filan filan filan....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende taktırmayı düşünüyorum ama sadece senelik izinim için.normalde haftada 100 km anca yapıyorum.Senelik izinde tahmini olarak 2500-3000 km yol yapacam,yapacağım mesafede yaptığım masrafı ekarte edebilirsem bende taktıracam.genelde herkes atiker tavsiye ediyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bayağı bir yol yapacağım ilerki günlerde. Yalova-Bursa çok gidilecek çünkü.

Yanlış hatırlamıyorsam sizin tombak 2000 motordu,geç bile kalmışsınız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet 2000. ama şidiye kadar yıllık ortalamam 7-9 bin km olunca pek mantıklı gelmiyordu. Ama şimdi mecbur kaldım.

Hayırlısı olsun,güle güle kullanın  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar, tavsiyesi olanlar var mı? Kriterlerim

Yalova'ya yakınlık. Herhangi bir durumda git-gel zorluk olmasın.

Geriye sadece Sorunsuzluk kalıyor. Sorun çıkarmadan az yaktırsın istiyorum. 626 kasalar için uygun olan ne markalar var?

Ağamın(Mustafa Güneş) tavsiyesi şimdilik en iyisi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana marka olarak tavsiye edersiniz arkadaşlar ?

Benim daha önceki aracımda atiker vardı,sorunsuzdu,meymenetsizede atiker yaptıracam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eskiden olsa Romano derdik topyekün :D Biliyorsun sitede 3 kişide Romano var ve hepimiz memnunuz ama iyi bir usta / montaj seçimi için kesinlikle Emre ile konuşmalısın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çoook noktadan abi, bizim emektarda tartarini var, sorun çıkarmadı . adem de brc diyor

Ademin telde sorun var. Bir türlü ulaşamadım.

Eskiden olsa Romano derdik topyekün :D Biliyorsun sitede 3 kişide Romano var ve hepimiz memnunuz ama iyi bir usta / montaj seçimi için kesinlikle Emre ile konuşmalısın.

Konuştum bile. Beni yönlendirdiği servisle bile görüştüm. Bir aksilik olmazsa cuma günü Bursada taktıracağız düpü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...