Jump to content

acil yardım

can_ozcan77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar.yeni aldıgım 2006 model mazda 3 1.6 dynamic aracıma kasko yaptıracagım fakat 1400liradan asagı yapmıyorlar.daha uygun fiyatlara yaptıran veya bılgısı olan varsa  yardımlarınızı beklıyorum.sımdıden tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben 2010 Mazda 3 aracı 1100 liraya kasko yaptırdım. Model düştükçe kasko fiyatlarıda artıyor. Benim yaptırdığım fiyata göre normal bir fiyat gibi görünüyor sizin fiaytınız. Eve gittiğimde yaptırdığım yerin mail adresini size gönderebilirim bir fiyat alırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben 2010 Mazda 3 aracı 1100 liraya kasko yaptırdım. Model düştükçe kasko fiyatlarıda artıyor. Benim yaptırdığım fiyata göre normal bir fiyat gibi görünüyor sizin fiaytınız. Eve gittiğimde yaptırdığım yerin mail adresini size gönderebilirim bir fiyat alırsınız.

bütün firmalarda geçerli değil 2005 Mazda3 980 tl ye yapı kredi sigortaya yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracımın kaskosunu yaptırdım.ak sigortadan 1350tlye.en uygun fiyatı orası verdı zaten arkadasımdı yapan.diğer firmalardada yuksek cıkıyor.sehır ankara oldugundan kaza yapma olsaılıgı yuksek oldugundan dolayı kucuk sehırlere gore fıyat farkı oluyormus.yapı kredi ilede gorustum 1500 civarı bi fiyat verdiler.euroko sigortada 1275 lira fiyat verdi fakat onun teminatları dusuk kazada felan 10bin tlye kadar karsılıyormus.ılgılenenlere tesekkur ederım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...