Jump to content

Z5 Yakıt Tasarruf ve Perfonmans Artışı

SELCUK_21
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 2 gün önce alıp taktım son derece belirgin bir güç artışı gaza hemen tepki verme kalkışlarda daha bir canlı yakıt tassarufu konusunda bişey diyemem ama (2 gündür takalı) gerçekten beni şaşırttı kendim taktım takılması da sonderece basit.Acaba kullanan başka arkadaşımız da varmı ama muhakak denenmeli diye düşünüyorum ki 100%10 gibi bir perfonmas artışı ve 100'%25 üstünde yakıt tassarufu yaptığını söylüyor üreticisi dediğim gibi güç konusunda beklentileri belki bir nebze karşılar yakıtı ise test ettikçe yazacam bilgisi olan arkadaşlarımız paylaşırsa bildiklerini memnun olurum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

z5  in özelliklede dhoc motorlarla daha uyumlu olduğunu öğrendim =) muhakkak denenmelibariz bir canlanma ivmelenme var araçta

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

israil malı olabilir neden derseniz z5 in yapısı bile israil amblemi (yani hz süleymanın mührü aslında ama israil sahipleniyor)şeklinde yıldız benzeri türkiyede üretiyor lar bildiğim kadarıyla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hava filtresine yakın yer falan diyor %25 civarında bi kazanç olucagını sanmıyorum ama piyasada tasarruf adına satılan bi çok cihazı araca bağlarsak sanırım 2bin TL den fazla para harcar %30 anca kazanırız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

diyor ki, bu aletin mucidi hava akımına metal konduğunda parçacıkların hızlandığını ve ekonomi sağladığını keşfetmiş.

acaba henry ford, bmw mühendisleri, japon mühendisler, bp yada shell mühendisleri bunca zaman neden bulamamışlar???

bence bu ürün tamamen palavra.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ne kadara maaloluyor bu z5?

valla ben para vermedim enerji bakanlığında çalıştığımı söyleyince adam abi yolliyim tak kullan kafana yatarsa borcum ne dersin(ne dedim 150 ) dedi bende malına bu kadar güveniyorsan tamam dedim dediğim gibi tasarruf konusunda test edecek vakti bulamadım ama güç artışı belirgin araç normal kalkışlarda neredeyse badanaş yapacak kadar fark etti

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyatı ne kadar kardeş

[/quote

yurt dışı satış fiyatı 200 usd yurt içi tanıtım fiyatı 150 tl dediler.bana kalırsa bu aparat eğer söylenineni verirse tamam değer ama yoksa bu parca etse etse dışardan bakınca 10 tl ancak eder gibi görünüyor =) gerçi mazdanın bir akis körüğüne 160 tl dediler  en azından bu akis körüğünden daha ağır gelir gibi =)ben birinci depoyu bitirdim eski araçlarda 3 depodan sonra diyor deneyip gözlemlerimi kardeşlerim le paylaşacağım dediğim gibi şu an için yakıt aynı perfonmas  belirgin ama eğer bunu yakıtta da yaparsa ne ala deneyip görecez bakalım siz değerli mazda kullanıcılarını (iflah olmaz ben kendimden biliyorum ) bilgilendiririm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...