Jump to content

19 jantlarım ve suspansıyon

ASALET
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

benim arabada önler 8 inch arkalar ise 10 inch 19 jantlar bar , süspansiyon olarakta konı'nın coılover'ları var 4 adet yükseklik ve alçaklık ayarlamalı , 10 numara durusu var , viarjlara girişi cook cookk iyi oldu , 200 ile girdigim virajı 200 ile cıkıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cool'a Katılıyorum. Aracın yüksekliğini fazla düşürmek tehlikeli. İçeride araba yana yatmadığı için aracın ne zaman kopacağını hiç hissetmiyorsun, koptuğu anda da toplamak imkansız hale geliyor arka kısım kalas gibi... Özellikle eskiden 106 cıların yaptığı bir hataydı. Arka kısmın fazla alçalmaması gerekiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten gaza bastıkça arabanın arkası oturuyor hangi araç olursa olsun fakat arkadaş spor yay almış aero dinamik ayarlı oluyor genelde spor yaylar, dikkatli olup altından yeli aldırmadıktan sonra gerisi önemli sayılmaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 yıl sonra ...

Selam ASALET rx8 e nasıl bi coliver uygun sanırım marka modele göre satılıyor ben de almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracınızda orijinal blistein sistem var. Bence gerek yok. Bu da şahsi fikrimdir. Rx8 bütünüyle güzel bir araç basılınca falan sekiyor ben denedim. :D Elimde şahsıma ait orijinal başaran da basılmış ön yay da mevcut. İsterseniz onu da verebilirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...