Jump to content

Direksiyon Kılıfı

hayalet41
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Direksiyonu deforme olmuş veya eskimesin diyen arkadaşlar kendinizin yapabileceği fiyatına göre çok kaliteli bir kılıf önerisi

http://www.hepsiburada.com/modacar-gercek-deri-siyah-sarmali-direksiyon-kilifi-180004/productDetails.aspx?categoryid=264097&productid=otm180004

iğne ve ipi beraber geliyor ben uyguladım.Süper oldu tavsiye ederim,dikişini yaparken biraz gergin yapın,yoksa ip yetmeyecekmiş gibi geliyor.Ama ip yeterli...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşte sorun burda kılıf takınca direksiyon çok kalın hakimiyet zorlaşıyor, sonuçta 20 yaşında bi gencim ellerim yaşıtlarıma göre büyük(müzisyen oldugum için) ancak bi yetişkinle kıyaslanamaz. Ben kılıf taktıgımda aracımdan keyif alamamakla birlikte asfalta imza atma denilen akrobasik hareketlerde de zorlanıyorum. Ki kısa mesafede zorlanırsam uzun yolda bu daha da kötü sonuçlar dogurur el terlemesi hakimiyet kaybı, Daha küçük direksiyon takıp hakimiyet artırılabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet kılıf veya sarma pek iyi olmuyor :nea: bende mecbur almak zorunda kaldım idare etsin diye şimdi göbek ve şık bir spor direksiyon alcam temiz iş  ;) bana max. 50 tl ye mal olur.kalın direksiyonu kavramaya uğraştığına değmez  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kılıf takılınca direksiyonunuz en fazla 2mm kalınlaşıyor çünkü geçirerek delikli yerlerinden dikiyorsunuz,içindede hareket etmesini önleyici bez var,orjinal deri deriksiyonlu araba gibi oluyor.Bana çoğu arkadaşım nerede diktirdin dedi.Bende kendimin yaptığını söyleyince şaşırıyorlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyon büyüdükçe direksiyondaki boşluklarda büyür.  Uzun yolda çok sıkıntı çekersin. Ben orjinal direksiyonunu ufaltmayı düşünüyorum. Ama senin dediğin şey farklı gibi görünüyor fotoları koyarsan merakımız gider :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında bu kılıfı kalıp olarak kullanıp aynısını biraz el becerisi ile deriden dikmek mümkün.Bu tarz uğraşıları seven arkadaşlar için iyi fikir olabilir. :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hepsiburada dan bu kılıfın siyahını aldım. Dresksiyona takıp diktim. Görüntü olarak güzel ama el çok kaydığı için kullanışlı gelmedi bana. Ayrıca bazı arkadaşlar değinmiş, dreksiyonun kalınlığı pek değişmedi desem yeridir.Çünkü oldukça ince bir materyal. Fotoğraflarını bir ara eklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hepsiburada dan bu kılıfın siyahını aldım. Dresksiyona takıp diktim. Görüntü olarak güzel ama el çok kaydığı için kullanışlı gelmedi bana. Ayrıca bazı arkadaşlar değinmiş, dreksiyonun kalınlığı pek değişmedi desem yeridir.Çünkü oldukça ince bir materyal. Fotoğraflarını bir ara eklerim.

Evet haklısın ilk kullanımda el kayması gibi sorun olabiliyor fakat ilerleyen dönemde alışılıyor iyi günlerde kullanmanı dilerim faydam olduysa ne mutlu bana...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...