Jump to content

2010 mazda 3 sedan ön tampon

bonprix
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim aracın ön tampon altında sürtmemden dolayı çizikler oluştu, özellikle sol tarafta daha belirgin. İlerleyen zamanlarda ön tampon bölgesini komple değiştirmek istesem (panjur v.s sağlam) bana kaça  mal olur ? Bilgi verirseniz sevinirim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı çizik derdinden bende muzdaribim maalesef

tornistan giderken arka tamponu çizdirdim ben de küçük olarak 3 parça iz var yaptırmayı düşünmüyorum kem gözlere karşı öyle kalsın :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın kaskosu varsa Auto King firmasına gidip yaptırabilirsiniz, kaskolu araçlar için yılda 3 kez küçük kusurları onarma işlemi yapılıyor ücretsiz olarak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hmmm, evet kaskosu var ve kasko karşılar diyorsunuz yani. Aslında aracın görüntüsünü mükemmel yapmışlar ama, bu şekilde olan tamponlar içinde arabalara ön sensör koymaları lazım bence ;D   

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D kaskoyu delmeden yılda 3 kez ufak tefek dış boya çizikleri kumaş yırtılması gibi görsel kusurları yaptırabiliyorsunuz ama dikkat edin aracın rengini denk getiremezler yada kabak gibi boyarlarsa ona dicek lafım yok, kasko firmasına şikayette bulunursunuz kötü işçilik için onlar araştırma yapar falan fıstık prosedür çok, ücretsiz yaptırıpda memnun kalmayan bi kaç forum üyesi tanıyorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...