Jump to content

Tavanı çökertmişler

ugurince
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yav bıktım artık dün yağmur yağmıştı bugün sabah arabadan bişey almaya gittim bir baktım tavanda genişçe bir çamur tabakası var şaşırdım sonra arabanın içinden alacağımı aldım içinden çıkarken aklıma geldi acaba biri falan üzerinemi çıktı diye dikkatli bakınca ona benzer bişey olduğunu anladım neyse arabanın içine girip yavaşta elimle ittirince düzeldi allahtan ama pek incelemedim de onu yapana da yedi sülalesine de rahmet okudum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı durum hemen hemen aynı günlerde bizim de başımıza geldi, ben anlamıyorum bu çocukları gerçekten hiç anlamıyorum biz de çocuk olduk biz de geçtik o günlerden,bizim komşuya en çok zararımız bahçesindeki ağaçlardan incir erik aşırmak ya da ne biliim top oynarken çıkardığımız sesti. Ne zaman bina görevlimiz kapıyı çalıp arabanın tavanı çökmüş çocuk zıplamış zıplamış çökertmiş dedi içime bişey düştü, tamam üç seneden beri yatan bi arabaydı ama gerçekten içim acıdı, gördüğüm de daha da acıdı. Çocuğun sadece büyükannesini görebildik babası gelince söylerim dedi ve diğer çocukları suçladı, biz de bu araba yaptırılınca usta ne derse size ileticez dedik, sonra ne mi oldu hala beklemede bahçede.. Ama söz verdim uğraşıp kaldıracağım o arabayı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun sizinki gene elinizle düzelmiş benim çamurlugu yamultup tamponu çatlatmışlardı tekme atmadıkları yer kalmamış çektirtme yaptırdım tabi doğğal olarak boya da çıktı lokal boya atılcak :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...