Jump to content

2 Ay Sonra Yedek Parça

erbt
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sonunda hız sabitleyici için servisle anlaştım. 10 gün sonra gelir takarız dendi ama 15. gün telefon geldi. 1.5 ay sonraya hız sabitleyici gelecekmiş japonyadan. Yahu uyduruk dediğimiz çin malları araçların dahi yedek parça sorunu yok. Ferrari desen değil, o bile aynı gün uçakla kargoluyor.

istanbulda mazda çok sanırım sizlerde böyle parça sorunları yaşıyormusunuz? Kaza yaparsak halimiz ne olur merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bana serviste söylenen de avrupadan sipariş verilen parçaların 1 hafta da geleceği. hadi aksaklıklar olsun 2 hafta da gelir. 2 ay bence de yanlış. marşbiyel siparişi vermiştim. 2 hafta içinde gelmişti benim araç için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim elektronik manyağı bi abim kendi hız sabitleyicisini yapmıştı bisikler vitesini kullandı hemde, bi 2 defa denedim çok da güzel yani, okan beyin dediğini yapın kendisi bana oldukça yardımcı olmuştu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

arkadaşlar silecek suyu deposunu 1 ay bekledim tamamiyle traş mazda genel merkeze mail attım çok yakinen ilgilenen olmadı siz siz olun kaza yapmayın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servislerin şahsi hatalarını yedek parça bulunmamasına mal etmeyelim...

Türkiye'de en kısa sürede getiren servis ile en uzun zamanda getiren servisin arasında 2-3 gün oynuyor. kargo süresinden.

1-servis sipariş vermeyi unutabilir...

2-parça numarası değişmiştir, belçika stokta görünmeyebilir.

3-servis yanlış sipariş verir. yanlış parça gelir. bir daha sipariş vermek zorunda kalır.

vs.vs.

bir ihtimal daha var...

nadiren parçalar gümrükte TSE ye takılıyor. bu duruma yapılabilecek birşey yok. ama bunlar bilya, kayış vs grup malzemeler. bunlar da servislerin elinde her zaman olan ve olması gereken malzemelerdir.

TSE ye girmeyen malzemer için azami tedarik süresi bizde 7gün. siz isteyin 1 haftada ne eder eder bulur gönderirim...

1,5-2 ayda sıfırdan araba yapılır yaw... o kadar parça mı beklenir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

Hız sabitleyici servisin sürekli elinde bulundurması gereken acil parçalardan biri değil.

1.5 ay her durumda fazla ama bu durum arabanın parça sorunu olan bi araba olduğu anlamına gelmez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla parça konusunda şunu diyebilirim.

1993 model 626nın arka tamponu için Perşembe günü sipariş verilip sonraki cuma (9. Gün) eline geçiyorsa bence sorun yok demektir.  (Servis MEB Başayar)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...