Jump to content

RX-8 Sahipleri kimler ?

Guest ThUnDeRbErK
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest ThUnDeRbErK

Evet rx8 sahipleri kimler var aktif olarak forumda ? Yeterli çoğunluğa ulaşalım buluşmalar düzenleyelim hem fikirseniz ?

Rx8 Sahipleri kendilerini listeye bu şekilde eklerse herkesle hem irtibat sağlayabilir hemde sayımız belli olur

1- Berk 2010 RX-8 r3 Kristal Beyaz - İstanbul

2- Doruk 2010 RX-8 r3 Kristal Beyaz - Ankara

3- Mehmet 2010 RX-8 r3 Kristal Beyaz - Ankara

4- delta31tr 2009 RX-8 40.yıl Metropolitan Gri - Ankara

5- Kıvılcım 2007 RX-8 Gümüş - İstanbul

6- Umut 2010 RX-8 Siyah - İstanbul

7- hsynt403 200X RX-8  Lacivert - İstanbul

8- Refi RX-8 Gümüş - İstanbul

9- Onur7 RX-8 - -KKTC - G.Magosa

10-Premio 2010 RX-8 r3 Velocity(Süratli) Kırmızı Mica  - Bursa

11-Özkan Yıldız 2009 RX-8 Kırmızı -Ankara

12-Ufuk 2009 RX-8 40. yıl Metropol gri - İstanbul,Eskişehir

13-Mustafa 2009 RX-8 40. yıl Metropol gri Ankara+Bursa

14-Kadir 2003 RX-8 Kırmızı KKTC - lefkoşa

15-rıza hakan - 2010 RX-8 Beyaz - Adana

16- ...?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• COOLFEAR

6

• teggy

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Kaçak bir buluşma seziyorum :D daha öncede bu girişimde bulunan 1-2 üye olmuştu nonda s2000 cilere özenen, forumda düzenli aralıklarla toplantı düzenleniyor (katılmak nasip olmasada) bu buluşma zamanlarında konuyu güncellerseniz daha verimli olur sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Yok özenmek veya girişimde bulunmak değil kaçak buluşma düzenlemek hiç değil kimse istemezse kimse kimseyle buluşmaz zaten  ;) bu sadece rx8 sahiplerinin araçlarındaki artıları eksileri organize olaraktan cözmesini ve etkileşimde bulunmasını sağlıyacak hem konu hemde organize olma biçimi sonuçta rx8 de bir otomobil uzay mekiği değil maksat birlik olmak her kafadan ses çıkıyor o yüzden.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

thunderberk kardeşim evvelce rx-8 sahipleri başkabir konu altında toplanıp isimlerini yazmıştı araştırırsan bulursun konu tekrarı olmamış olur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende zaten şaka mahiyetli söylemiştim, genelde forumda düzenli girip çıkanların mazda olarak 323 serisi yada mazda 3ü var, yinede umarım böyle bir toplantı düzenlenir ve sizinle birlikte diğer rx8 sahipleri için keyifli olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Yalnış anlaşılma olmasın arkadaşlar  :) sadece başlığı bütün illerdeki rx8 sahipleri olarak düşünerek açtım bahsettiğiniz konu ankara içindekilerden bahsediyor ben genel kapsamlı rx8 sahipleri olarak güncel konu düşündüğüm için açtım sizlerinde yardımları gerekiyor aslında herkes rx8cileri tanıdıkları varsa bu başlığa yönlendirirse güzel organizasyonlar olabilir sadece rx8 için degil tüm mazdalar için ama bu rx8leri toplama olayıda aradaki kopukluğu ve forumda heyecanı pekiştirir diye düşünüyorum  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben gelirimde şöylede var bir yer belirleyip oraya toplandıgımızda misal istanbul yada ankara, izmirden veya başka yerden gelen arkadaşımız rx8 ile gelicek masraflı olucakdır diye düşünüyorum  :( mazda sevenler olarak hep beraber toplanırsak daha iyi olur bence hemde tanışmış oluruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Aslında herkes ilk başta şehirlerin buluşmaları organize ederse sonra pilot şehir belirleyip genel bir buluşma yapılabilir bence bu arada yeni rx8 r3 hayırlı olsun ankaradan 2. yeni kasa sanırım benimde bu hafta geliyor hayırlısıyla  :) sıkıntı problem vs yoktur inşallah konularda bilgi vs ekledim yakıt tüketim gibi bilgiler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler,seninkide hayırlı olsun allah kaza bela vermesin  ;),Herkese uyabilicek yer bulmak zor o yüzden ben genel bir buluşmayı bekliyordum açıkcası araştırılıp toplanılıyor eski konuları inceledimde  8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Amin cümlemize sanada kardeşim bu arada Ankaradan yeni rx8 r3 oda beyaz sahibi arkadaş var irtibata geçip ankara tayfası olarak organize olabilirsiniz mesela  :D hatta 1 tanede kırmızı vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

valla ank kadar geldik bir kişi gelip ilgilenmedi istanbulda biz 3 rx8 pasa pasa gezioruz geceleri

;D. Yahu beni de iş icin istanbula yolladılar yaw arayamadım adamım :)). 13 gün kalacam dedim kaçmışsın sonra

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Ohoo herkes toplanmış burada  ;D valla rx8ciler toplaşıp şöyle konular altında bilgi paylaşımı ve organizasyonlar düzenleyerek bir aktifleşsek hiç fena olmaz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...