Jump to content

2004 Peugeot 307 mi ? 2004-2005 Lancer mı ?

ilker54
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Araba arayışım devam ediyor , ama yön değiştirdik , kendime arıyorum bu sefer :)

~ Karşılaştıma yaparken; hızlanma,konfor,yakıt tüketimi gibi konulara değinirseniz sevinirim,şimdiden teşekkürler ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• S.Halilduru

3

• ilker54

19

• unutulmayanlar

4

Bende bi hata edip citroen xsara2 almıştım,(hemide İstanbul'dan) hemen hemen 307 ile herşeyi aynıydı.Motor zaten birebir aynı,velhasıl iki günün biri sanayide geçmeye başlayınca hanım isyan etti ve sattım.Sattım derken ha deyince değil tabii 1.5 sene uğraştım... :sopa::D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş paran ne kadar 20-22 bin civarı herhalde.bence ikiside olumsuz alternatif çok neden 2 sine takılıp kaldınki.bende 307 kullandım ve çok sorunlu çıktı 2004 xt full dü.lancerin eski kasasından bahsediyorsun ve onunda piyasası çok düşük.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha öncede söylemiştim lancer gdi ise lpg takılamıyor benzinin 3.64 civarı oldugu su gunlerde lpgsız kullanmak gercekten zor puc gercekten zor bır araba benım kullandıgım 307 xt premıum donanım dısında gercekten albenisi yok baska alternatifler arayın bence 307 alabiliyorsanız mazda 3 bakın :) yada eski 626 gibi tercihlerde var lpg ile gayet makul konforlu güvenli hemde :) 136lık olursa giderde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler herkese.. 16000 lira gibi bi bütçem var , daha fazla çıkamam , eğer bu arabların dışında bildiğiniz uygun marka ve modeller varsa tavsiyelere açığım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Wolkwagen düşünebilirsin bence,sedan olarak bora bu paralara binilir araba...

Opel astra cd veya mazda 626 da tercihler arasında yer alabilir.

Daha da çekik gözlü olarak civic 1.6 ies de düşünülebilir.

en son tercihler arasında yer alabilecek olan araçlarda bence nissan primera,seat ibiza ve ford focus...

bahsettiğin rakamlara alınabilir araç marka ve modelleri.. Tercih senin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Wolkwagen düşünebilirsin bence,sedan olarak bora bu paralara binilir araba...

Opel astra cd veya mazda 626 da tercihler arasında yer alabilir.

Daha da çekik gözlü olarak civic 1.6 ies de düşünülebilir.

en son tercihler arasında yer alabilecek olan araçlarda bence nissan primera,seat ibiza ve ford focus...

bahsettiğin rakamlara alınabilir araç marka ve modelleri.. Tercih senin :)

sağolun ..

ille de sedan olsun demiyorsan Golflere bak.

satmaya niyetlendiğinde daha kolay satabileceğin bir araba.

Abi Golf IV  istiyorum ama bu paraya zor gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İki aracıda kullanmış biri olarak bende yorum yapmak istedim önce pejodan başlayayım tabi araçlar bana ait değil ama iki aracın sahibide çok yakın arkadaşım pejo estetik olarak gerçekten çok güzel ve de donanımlı bir araç ama arka süspansiyonlarından gelen tıkırtılar insanı çıldırtıyor,yol tutuşu gayet iyi ,ama elektirik aksamı berbat , özellikle klima sistemi sürekli ağrıza veriyor tek güzel yanı konfora yönelik bir araç ve de piyasasının olması.Mitsubishi ise ağır abi kullandığım araç 2006 model 1,6 16v triptonik vitesli idi yol tutuşu mükemmel ,içi gayet ferah ve de gayet sesiz bi araç ama iç ve dış estetik olarak pejodan bi adım geride ama şunu söyleyebilirim ki sorunsuzluk açısından pejodan 10 kat sağlam, tek kötü yanı piyasası hiç yok arkadaş paraya sıkıştı 14,500 e 3 ayda zor sattı dediğim aracın piyasası sahibinden.com a göre 16,000 ile 22,000 e kadar olan bi araç zararı siz hesaplayın artık ... ha bana kalsa ömürlük alırım 10 yıl sorunsuz binerim derseniz tabikide MİTSUBİSHİ nede olsa japon

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim .. Uzun süre kullanmayı düşünmüyorum , mitsubishi'yi satma sorunu yaşayacağımı biliyorum , ayrıca tip olarak da yaşlılara hitap ediyor biraz :) .. Peugeot da karar verdim gibi geliyor  .. Peki başka önereceğiniz araba var mı ?  ( 16.000 liraya kadar )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim yorumlar ve önerileriniz için. ''Wukill'' Fiat kesinlikle düşünmüyorum, ''Savashan'' abi Geely hakkında bir fikrim yok, eğer öneren olabilirse düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

''Savashan'' abi Geely hakkında bir fikrim yok, eğer öneren olabilirse düşünebilirim.

sakın bulaşma kardeşim ömür boyu binmeyeceksen satarken elinde kalır.. :ohmy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...