Jump to content

Exedy Daikin Yok Sadece Valeo Var Ne Yapmalıyım?

berkobal
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

forumdan ve internetten okuduğum üzere exedy daikin'in valeodan daha üstün bir baskı balata olduğunu gördüm perşembe günü baskı balata değişimine gidecem yedek parçacımı aradım ellerinde sadece valeo olduğunu söyledi ve exedy yi hiçbir yerde bulamayacağımı söyledi...doğrumudur bilmem ama esnaflara pek güvenmemek lazım (aramızda varsa alınmasınlar  :) ) mazda servislerini aradım saat geç olduğu için  kimse yoktu servisten alsam orda da mı valeo verirler acaba yada çok mu pahalıya alırım hiç olmadı valeo ya razı mı olayım çok büyük ikilemde hatta üçlemde kaldım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Tr de exedy kullanan çok kişi var ebay'e bak ama tr'de satanda olabilir oda yurtdışında getirip jdmworks'e sorabilirsin aslında jdmworks@live.com msn ve mail adresleri ekle listene veya mail at danış getirtebilirsinde  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valeo iyidir aslında ama nasıl bir araç kullanım yapısına sahipsiniz bilmiyorum ama bronz debriyaj balataları war motoru güçlendirilmiş turbolu araçlarda kullanılıyor, yaşınızıda baz alarak araştırmanızı tavsiye ederim daha uzun ömürlü daha seri :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sürekli patinaj çekerek gitmem (kıyamam :D ) ama normal yolda giderken 5000 devirlere çıkarım arada yüksek devirlerde sıyırma yapmasın yeter zaten araç turbolu filan değil orjinaliyle oynanmamış 88 beygir aşırıya gerek yok ankarada dolaştım bütün sanayiyi bugün her yerde valeo var adamın biri diyo ki

daikin orjinali, 350-450 arası değişen fiyatları sebebiyle sizinki gibi modelde aracı olanlar bu kadar para verip de parça almıyorlar o yüzden satamıyoruz dolayısıyla getirmiyoruz 93 model arabaya böyle pahalı parça arayan ilk sen geldin şimdiye kadar dedi :) yarın valeo taktıracam başka çare yok 100 lira fiyat verdi izlenimleri yazarım artık cevap yazan yazmayan herkese teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün taktırdım sonunda valeo şanzuman yağı ve volant rulmanı (veya bilyası) değişti araba resmen kendine geldi inanılmaz bi ataklık ve canlılık bu arada içinden orjinal daikin çıktı bizden önceki sahibi orjinalden gitmiş umarım valeo yüzümüzü kara çıkartmaz bi sorunla karşılaşırsam bilgilendirme amaçlı yazarım tekrardan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 yıl sonra ...

5 tane valeo taktık kullandık..  çapı uymayan valeo bile taktık..   sende takabilrsin. yolda kalmazsın..

80 bin gitmez de 60bin gider.  bazı modellerde fazla bile gidebilir..   bazen orjinadlen daha sert  bazen daha yumuşak da olabiliyor.. arabanın orjinalindekinin modeline göre.. her daikin aynı değil çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...