Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Egzoz Ugulamaları

grk41
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Lastikleriniz normal ölçülerden büyük değil mi 17 midir?

17 inç mehmet abi bunlar .. zamanında öyle güzel ve şaka gibi bir fiyata elime geldiki şuan keşke alsaydım da kenara atsaydım diyorum :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lastikleriniz normal ölçülerden büyük değil mi 17 midir?

Evet 17 inç.. Orjinal Mazda aksesuar jantları.. 10 Kollu, Titanyum Grisi..

satcam ben  :  yenisine yaparız inşallah  :tey:

CX-3 yapılmış olarak satılıyor zaten.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet 17 inç.. Orjinal Mazda aksesuar jantları.. 10 Kollu, Titanyum Grisi..

CX-3 yapılmış olarak satılıyor zaten.. :D

söker tekrar yaparız ne yapalım [emoji1] belki dizel 3'ü beklerim.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Arkadaşlar egzoz ucu taktıracam kararsız kaldım. Servislerde satılan orijinal egzoz ucunun herhangi bir artısı var mı acaba ? Yoksa sanayiye gidip ucuz yollu bir tane mi taktırsam. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar egzoz ucu taktıracam kararsız kaldım. Servislerde satılan orijinal egzoz ucunun herhangi bir artısı var mı acaba ? Yoksa sanayiye gidip ucuz yollu bir tane mi taktırsam. 

Artısı var !! Daha pahalı. :)

Eksisi var !! Model Seçeneği Yok

Dışarıdan istediğiniz şekile sahip bir egzoz ucunu alabilirsiniz. Çok ucuz yollu şeylere yönelmeyin. Sonra Paslanıp, çürüyüp gitmesin. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayır, öyle olmaz böyle olur :)

gallery_2176_76_16122.jpg

Abi zaten bizim arabaların egsozları ikizdi.. :D  Ama bence senin arabaya yuvarlak uç da güzel dururdu.. Mepese gibi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi zaten bizim arabaların egsozları ikizdi.. :D  Ama bence senin arabaya yuvarlak uç da güzel dururdu.. Mepese gibi..

Para olsa da MPS alsak :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Slm 

Antalya da iki tane sanayi sitesi var. Bunları biraz dolaştım. Aracıma göre uygun egzos başlığı sordum durdum her yere. Çok fiyat veren oldu. Çıkması bile varmış bunların.  Şans ya birgün öylesine dolşırken denk geldi bir yere girdim sanayide. İstediğim gibi birşey varsa senden taktırayım dedim ustaya. Şöyle bir baktı var dedi. Hemde bana maliyeti sadece 80 TL oldu. O kadar yer dolaştım ama aynı kalitedeki paslanmaz kromolanların fiyatları 130 dan aşağı olmadı. Baklım siz de beyenicek misiniz.

DSC_1911-1.jpg

DSC_1910-1.jpg

DSC_1912-1.jpg

DSC_1913-1.jpg

DSC_1914-1.jpg

DSC_1915-1.jpg

DSC_1916-1.jpg

DSC_1917-1.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eski mevcut halinden kat ve kat güzel olmuş. Umarım paslanma, oksitlenme vs tarzı bir şey yapmaz. Güle güle kazasız belasız kullanmanız dileği ile. :nazar:

Bu arada "Egzos" değil "Egzoz" doğru olanı. 

Not: Forumda mevcut konu ile birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Seleven :

Cok saolun teaekkur ederim. Bu arada sol kedi gozunu Mazda Mepaz Antlaydan bana maliyeti parca ve takma ucreti 100 TL ye mal oldu

Evet parça fiyatı 86 Liraydı geçtiğimiz hafta sordum bende. Her ikiside kırık bende 86x2=172 Lira Olunca. Şu işe kalkışmıştım bende. Ebaydan sipariş vererek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
15 dakika önce, Mazda41 :

Hocam egzozda dizel benzinli fark ediyor mu çok hos durmus

Siz hangi uygulamaya istinaden, fark eder mi diye sordunuz ama.

Ama ister çift egzoz çıkışı olsun, ister tek egzoz sadece çıkış başlığı vs. oldun fark etmez. Yaptırabilirsiniz dilediğiniz gibi.

Bende yaptırmak istiyordum fakat bir türlü zaman ayıramadım. Çift egzoz uygulama işlemi bir tam günü alabiliyor.

@alpay99 senin guzunun tek eksiği bu çift egzoz işlemi kaldı bence. Tabi senin hoşuna giden bir uygulama mı orasını bilmiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...