Jump to content

Bu araba gazı da mı çok yakıyor ? Işıklar neye göre yanıyor ?

ilker54
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

LPG'yi taktırdığımdan beri gösterge ışıkları hiç yeşile geçmiyor. Geçen gün gaz alırken bagajda tüpün ibresine baktım,sona yaklaşmıştı, 40liralık gaz aldım ibre yükseldi ama içeride halâ kırmızı ışık yanıyor. Neye göre yanıyor bu ışıklar ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şamandıralar genelde tam ölçüyü vermezler. Benim ilginçtir ilk takıldığında normaldi. Sonra ayarlamaya gittiğimde bozuldu ve hiç tutturamadılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet abi haklısın. Pek de önemli bişey değil ama insanın gözü takılınca garip geliyor.Bi ara götürürüm bakarlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beni gazlara düplere mahkum eden, litresini 4 lira kapılarına getiren akepenin utancı bu. Benim değil Kadirim.

(Araya siyasetide sokuşturayım baari) :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi herşey yavaş yavaş :) bugün sigara, yarın diğer açılımlar :) Şaka bir yana mersonun depo büyük, 200lirayı geçiyor bir depo, acım büyük :)

Bir depo ile kaç km gidiyorusn Kadir ?

belki yazmışsındır başka bir konuda kaçırmış olabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet haberim var, bunun konusu geçmişti. Ama taktırdıktan sonra .. Babamın arkadaşıymış böyle de olur demiş takmışlar. Kendilerinde 2009 Mazda 6 var.İnş. o arabaya da böyle takıp yazık etmemişlerdir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnş. Demekten başka bir şey gelmiyor elimden , Ekim-Kasım gibi kurtuluyorum zaten bundan,sonra babam ne yaparsa yapsın :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...