Jump to content

1999-2003 arası klimalı 323 alınır :)

Mustafa06

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest edarguner

4 ay önce Klimalı-Absli-ab li 2001 323  49.000km de olan aracımı 13.500'e 1 günde satmıştım.Bu Km'lerde bu fiyata zor ama yüksek km'de bulunur.İnternette fiyatlara bakıyorum sahibinden.com'da da istedikleri fiyatlara satıyorlarmı.Geçen 1994 klimalı 10.000'ne gördüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütçeniz 13,500 civarıysa 2001-2002 modellere bakmanızı öneririm. çift hava yastığı ve abs olsun araçta.

99 model 323 üm var. hem klimalı hem lpg li.

Büyük bir aksilik olmadıkça arabayı uzun yıllar değiştireceğimi sanmıyorum.Çok memnunum.

Ayrıca km olayına fazla takılmayın. Arabayı almadan önce muhakkak ve muhakkak arabaya bakın baktırın.

Benim aracım şuan 188 bin kmde. En ufak bir yağ eksiltme,su eksiltme,hararet gibi sorunları yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütçeniz 13,500 civarıysa 2001-2002 modellere bakmanızı öneririm. çift hava yastığı ve abs olsun araçta.

99 model 323 üm var. hem klimalı hem lpg li.

Büyük bir aksilik olmadıkça arabayı uzun yıllar değiştireceğimi sanmıyorum.Çok memnunum.

Ayrıca km olayına fazla takılmayın. Arabayı almadan önce muhakkak ve muhakkak arabaya bakın baktırın.

Benim aracım şuan 188 bin kmde. En ufak bir yağ eksiltme,su eksiltme,hararet gibi sorunları yok.

km çok önemli değil, araç temiz olduktan sonra. İlk arabam 92 model sedan 323 tü zaten. Gönül Mazda dan devam etmekten yana :)

Ama itiraf edeyim bi yandan da aynı yıl aralığında mitsubishi carisma , nissan primera ve seat bakmıyor değilim göz ucuylan  :krrsz:

1999 ve sonrası Mazda modelleri cidden az piyasada. Olanıda sahipleri bırakmıyor kardeşim  :sopa:

Hele Mazda 3 lere akıl sır ermiyor, yeni kasa çıkınca fiyatlar düşer dedik, tam tersine fiyatlar aldı gitti valla  >:(

Ama hakkını vermek lazım, eski kasa mazda , yeni kasa mazdanın yanında daha da bi karakterli duruyor. ( tabi bu şahsi görüşüm).  :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçenlerde vardı bi astina gt kadir abi göstermişti 15 diyor ama 13e kapatabilirseniz süper olur

dediğiniz araç bu sanırım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-323-hatasiz-323-astina-gt/detay

Araç baya temiz görünüyor. Bu araç kaça alınır ? Daha doğrusu daha önce hiç araç almadığım için, pazarlığı kaçtan açayım :D Araba tamamen sorunsuzsa 13,5-14 falan verilebilir gibi geliyor.

Bide bu 1.8 motor larda lpg uyumu nasıl ? Forumda bazı arkadaşlar baya bi sorun yaşamaışlardı lpg konusunda yanlış hatırlamıyorsam ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç derli toplu belli.

bir kaç şey sorayım bu aracı kullanan biri olarak , yakalamışken  :)

Birincisi lpg uyumu ? lpg de sorun yaşarmıyım ?

İkincisi benzin de tüketimi nasıl ?  tahminim 1.6 motorlara göre düşüktür. Aslında 7,5-8 lt benzin tüketimi varsa hiç lpg ye bulaşmamak, senede taş çatlasın 10.000 km yapan biriyim.

İşin kötüsü acilen bir araba bulmam lazım, en geç 1 hafta - 10 gün içinde.

15.000 açıkçası benim limitlerimi aşıyor, ama hiç tanımadığım bi araçtansa, bu forumdan bir arkadaşın bizzat bildiği bir arabaya 1.000 tl fazla vermeyi tercih ederim.

Ankarada 13-14 Mazda var aradığım özelliklerde, sadece 2 sinde klima var. Anlamadım gitti

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi çıkıyorum evden acilen. arkadaşı bir arayayım satıp satmadığını öğreneyim ona göre konuşalım ama satmasada astinalarla alaklı her türlü bilgiyi elimden geldiğince yazarım size...

Teşekkürler  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Semavi teşekkür ederim. Ama son bi karar değişikliği ile Kangoo tarzı bişey almaya karar verdik. :)

Senden Opel combo ya dair tecrübelerinide alabiliriz :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-opel-combo-satilik-opel-combo-28697314/detay

Şöyle birşey almayı düşünüyoruz, eğer bi karar değişikliği daha yaşamazsak  :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Kullanım olarak çok keyif verici değildir, ama performans yönünden 1.7ler çok iyi. Yol tutuş beklenmeyecek ölçüde iyidir, neredeyse otomobile yakın. arka koltuklar biraz çukurda kalır oturanlar için. Bunun avantajını koltukları yatırdığınızda taban gömülmesi ve dümdüz bir yükleme alanı kazandığınızda anlarsınız. ama konfor olarak dezavantajdır. 1.7lerin debriyajları ucuz yakıt olarakta iyidir.  Ön tarafta telefon ıvır zıvır konacak cep bulmak çok zor bu nedenle kafanızın üzerinde buluna tavan bölmesine atarsınız herşeyi, orasınıda fonksiyonel kullanamazsınız.

Ses gürültü açısından  tahammil edilebilir seviyededir. Kango ile ben asla karşılaştırmam, eski şirket aracım kango idi. Yol tutamayan bir araç. Fren mesafesi ABSli modellerde 40 metredir combonun... Daha soracağın bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım...

combolar kangoodan falan daha iyi bencede bende 1.3 ünü kullandım oda fena değil içi corsa gibi zaten yol tutuşu fena değil yol sesi almıyor

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...